REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Jest nowe zdjęcie z planu filmu "Obcy: Przymierze". Kiedy zwiastun?

Portal Entertainment Weekly udostępnił nowe zdjęcie z filmu "Obcy: Przymierze". Ujawniono też, że pierwszy zwiastun tego widowiska zobaczymy już lada moment! 

Jest nowe zdjęcie z planu filmu "Obcy: Przymierze". Kiedy zwiastun?
REKLAMA
REKLAMA

Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć graną przez Katherine Waterston bohaterkę, gotową na spotkanie pierwszego stopnia z Obcym.

Już na pierwszy rzut oka widać, że fotografia nawiązuje do pierwszych filmów z serii - zarówno pod względem kolorystki, jak i stylizacji aktorki.

Alien: Covenant (2017) Katherine Waterson
Alien: Covenant (2017) Katherine Waterson

Waterston i innych aktorów w pełnej krasie zobaczymy już niedługo w pierwszym zwiastunie filmu "Obcy: Przymierze". Nie wiemy dokładnie kiedy to nastąpi, ale najpewniej w tym tygodniu, co więcej - być może jeszcze dziś w nocy lub jutro nad ranem. Ma to być relatywnie długi, bo trwający około dwóch minut materiał, a nie tylko kilkusekundowy teaser. Wiadomo to wszystko, ponieważ zwiastunowi oficjalnie przyznano kategorię wiekową - zdaniem ekspertów będzie od odpowiedni dla osób powyżej 12 roku życia.

Co ciekawe, według niepotwierdzonych plotek, niektórzy widzowie mieli już okazję oglądać ten trailer, bowiem rzekomo w niektórych amerykańskich kinach był on wyświetlany przed "Łotrem 1".

REKLAMA
prometeusz 2

"Obcy: Przymierze" to druga część trylogii zapoczątkowanej "Prometeuszem" z 2012 roku. W obsadzie, poza Katherine Waterston, znaleźli się między innymi: Michael Fassbender, James Franco, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir i Jussie Smollet. Reżyseruje Ridley Scott.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA