1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

"White Rabbit Project" - zobacz zapowiedź nowego programu od Netfliksa i producentów "Pogromców mitów"

White Rabbit Project - zwiastun programu twórców Pogromców mitów

"White Rabbit Project" będzie dostępny w Netfliksie od 9 grudnia. Nowy zwiastun programu, który właśnie trafił do sieci, zapowiada produkcję, która powinna przypaść do gustu wszystkim miłośnikom słynnych "Pogromców mitów". 

Ostatni odcinek "Pogromców mitów" został wyemitowany na początku marca 2016 roku. Jak wiadomo, rynek nie znosi próżni, i ten cieszący się sporą popularnością format telewizyjny niebawem doczeka się kontynuacji. Netflix we współpracy z twórcami oryginalnej serii zrealizował "White Rabbit Project", który niebawem trafi na VOD.  Czy warto zwrócić uwagę na ten projekt? Odpowiedź na to pytanie może przynieść zwiastun programu, który został udostępniony na YouTubie.

Prowadzącymi "White Rabbit Project" będą Kari Byron, Tory Belleci i Grant Imahara, którzy będą sprawdzać, testować i próbować udowodnić rozmaite, czasem naprawdę szalone, teorie, mity, wydarzenia czy hipotezy pochodzące ze świata popkultury, nauki oraz historii.

Na tapet wzięte zostały między innymi ucieczki z więzienia, technologie przyszłości czy tajne bronie z czasów II wojny światowej. Premiera już 9 grudnia w Netfliksie.