REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

"La La Land" - musical skazany na sukces, z nowym zwiastunem

"La La Land", musical z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych, doczekał się nowego zwiastuna, pełnego niepublikowanych wcześniej scen. W sieci udostępniono także cały utwór City of Stars, pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu. 

"La La Land" - musical skazany na sukces, z nowym zwiastunem
REKLAMA
REKLAMA

Oficjalna premiera "La La Land" odbędzie się w grudniu 2016 roku, do polskich kin produkcja trafi miesiąc później. Recenzenci, którzy mieli już okazję zobaczyć to widowisko przedpremierowo, są zgodni - to jeden z najlepszych filmów tego roku, murowany kandydat w walce o Oscara. Dzieło reżysera i scenarzysty Damiena Chazelle’a, twórcy znakomitego "Whiplash", opowiada o muzyku jazzowym (Ryan Gosling) i jego dziewczynie (Emma Stone), aspirującej aktorce, usiłującej odnaleźć się w świecie Hollywood.

Do sieci trafił właśnie kolejny zwiastun, w którym możemy zobaczyć sporo nowych scen.

REKLAMA

W obsadzie "La La Land" znaleźli się także między innymi J.K. Simmons, Sonoya Mizuno, Jessica Rothe, John Legend, Finn Wittrock oraz Rosemarie DeWitt. Ekipa jest więc naprawdę mocna, a materiały promocyjne istotnie zaostrzają apetyt. Komu mało, może również posłuchać pochodzącego ze skomponowanej przez Justina Hurwitza ścieżki dźwiękowej filmu utworu City of Stars. Zapowiada się wybornie.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA