1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Kultowa "Dynastia" wraca na ekrany! Powstanie reboot

"Dynastia", bodaj najsłynniejsza telewizyjna opera mydlana wszech czasów powraca. Za produkcje odpowiedzialna jest stacja CW.

Kultowa Dynastia wraca na ekrany! Powstanie reboot

"Dynastia" to emitowana przez ABC w latach 1981-1989 wysokobudżetowa telenowela, która szturmem podbiła serca ówczesnej widowni. Pełna rozmachu opowieść o rywalizacji o władzę i pieniądze pomiędzy rodziną Carringtonów i Colbych w ciągu dziewięciu lat stała się prawdziwym symbolem telewizji lat osiemdziesiątych.

dynastia

Na fali rebootów i remake'ów praktycznie wszystkich popularnych przed laty produkcji, nie dziwi, że ktoś wreszcie postanowił wziąć na warsztat "Dynastię". Stacja CW zaangażowała Josha Schwartza i Stephanie Savage – twórców „Plotkary" - by stworzyli dorównujący oryginałowi serial, w którym zakochają się współcześni widzowie. Założenie jest proste - to ma być największy hit CW.

Nad nową wersją pracować będą także twórcy oryginalnej "Dynastii", małżeństwo Esther i Richarda Shapiro. Fabuła ma opowiadać o losach rodów Carringtonów i Colbych, ale historia zostanie przeniesiona do czasów współczesnych.