1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Nowi Strażnicy Galaktyki na pierwszej grafice koncepcyjnej z sequela

Nowi Strażnicy Galaktyki na pierwszej grafice koncepcyjnej

James Gunn, reżyser filmu "Strażnicy Galaktyki", opublikował na swoim profilu na Facebooku pierwszą grafikę koncepcyjną z sequela. Możemy na niej dostrzec znaną z pierwszej części ekipę, której skład powiększy się. 

W związku ze zbliżającym się Comic-Conem w San Diego, wszyscy miłośnicy ekranizacji komiksów powinni przygotować się na zalew zapowiedzi, teaserów, zwiastunów i materiałów promocyjnych. Tak jak właśnie pierwsza grafika koncepcyjna z drugiej części filmu "Strażnicy Galaktyki", którą James Gunn opublikował na swoim profilu na Facebooku.

Znajduje się na niej stary skład - Drax, Groot, Star-Lord, Rocket oraz Gamora. Możemy też dostrzeć dwie postaci, które nie były członkami drużyny, ale pojawiły się w pierwszej części - Yondu i Nebulę. Gunn potwierdził, że ten pierwszy dołączy do Strażników, zaś co do postaci granej przez Karen Gillan - nic pewnego w tej chwili nie wiadomo. Po raz pierwszy mamy też możliwość zobaczenia tego, jak prezentuje się zupełnie nowa postać - Mantis. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Groot wystąpi w filmie w formie małej sadzonki, a Star-Lord dorobił się plecaka rakietowego.  "Strażnicy Galaktyki 2" trafią do kin 5 maja 2017 roku.