REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Taco Hemingway przedstawia pierwszy singiel z nowej płyty. Zniewalający klip

Warszawski raper Taco Hemingway zaprezentował pierwszy singiel z nowego albumu, zatytułowanego "Marmur". Deszcz na betonie, bo tak nazywa się kawałek, przyciąga uwagę nie tylko muzyką, ale także znakomicie zrealizowanym teledyskiem. 

Taco Hemingway przedstawia pierwszy singiel z nowej płyty
REKLAMA
REKLAMA

Singiel "Deszcz na betonie" zapowiada nowe wydawnictwo, które - jak poinformował sam Taco Hamingway - trafi do sprzedaży jesienią tego roku. To pierwszy materiał urodzonego w Kairze i mieszkającego w Warszawie rapera od ubiegłego roku - wydany wówczas płyta "Umowa o dzieło" została w 2016 roku nagrodzona Fryderykiem  w kategorii "album roku hip-hop". Za produkcję utworu odpowiada Rumak, znany z innych, największych hitów muzyka, takich jak "6 zer" czy "Następna stacja".

REKLAMA

"Deszcz na betonie" to Taco Hamingway w solidnej formie, choć raczej bez fajerwerków. Co innego genialny klip do utworu, stworzony przez Łukasza Partykę oraz skład takie.pany. Nawet jeżeli nie odpowiada wam muzyka rapera, albo hip-hop w ogóle, wyłączcie dźwięk i obejrzyjcie sam teledysk. Jest naprawdę rewelacyjny.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA