1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

"Na noże" - nadchodzi nowy serial TVN-u

„Na noże” – nadchodzi nowy serial TVN-u

TVN spróbuje podbić serca telewidzów nowym serialem, zatytułowanym "Na noże". Motywem przewodnim produkcji będzie rywalizacji dwóch szefów kuchni.

Serial "Na noże" oparty będzie na oryginalnym pomyśle TVN, stacje będzie też jego jedynym producentem. Głównym bohaterem telewizyjnego widowiska będzie Jacek, 33-letni, charyzmatyczny kucharz, który postanawia otworzyć własną restaurację, czy prowokuje rywalizację z innym mistrzem sztuki kulinarnej, Darkiem. To współzawodnictwo, jak możemy przeczytać w portalu Wirtualnemedia.pl, przebiegać będzie w duchu komediowym - ma być "zabawnie i wesoło".

prokurator na noże
Wojciech Zieliński w serialu "Prokurator"

W rolach głównych wystąpią Wojciech Zieliński oraz Piotr Stramowski, obok których w obsadzie pojawią się między innymi Weronika Książkiewicz, Antoni Pawlicki, Elżbieta Kępińska, Jan Frycz, Joanna Jarmołowicz, Piotr Głowacki, Dominika Kluźniak czy Witold Dębicki. Za scenariusz odpowiadają trzy osoby: Doman Nowakowski, Michał Godzic oraz Anna Wiśniewska. Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły i potrwają do połowy października. Ujęcia kręcone będę w Warszawie i okolicach. "Na noże" obejrzymy zatem na jesień tego roku.