1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Dwie minuty z nową odsłoną serialu "MacGyver". Pierwszy zwiastun już dostępny

Pierwszy zwiastun nowej odsłony serialu MacGyver

Oceniając po zwiastunie, nowa odsłona serialu "MacGyver" zapowiada się dokładanie tak, jak mogliśmy się tego spodziewać. Dużo akcji, pełno nietypowych gadżetów i trików oraz charakterystyczny główny bohater. 

Charakterystyczny, choć na pierwszy rzut oka - zdecydowanie mniej charyzmatyczny niż ten grany przez Richarda Deana Andersona. Aktorem, który w realizowanym przez stację CBS reboocie "MacGyvera" wcieli się w postać głównego bohatera jest Lucas Till. Dwudziestopięcioletni Amerykanin, znany jest między innymi z takich produkcji jak między innymi „Miasteczko bohaterów”, „Hannah Montana” oraz „X-Men: Pierwsza klasa” i „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”. Aktor zadebiutował w wieku 13 latach, występując w „Lighting Bug” z 2004 roku.

Reboot ma opowiadać historię przyjęcia Angus MacGyver do sekretnej organizacji, która działając w ukryciu usiłuje zapobiegać rozmaitym niebezpieczeństwom zagrażającym światu. Scenariusz serialu napisze Paul Downs Colaizzo, a reżyserem pilota będzie James Wan („Piła”, „Obecność”, „Szybcy i wściekli 7″).

Nowy "MacGyver" trafi na antenę na jesień tego roku - to, czy doczeka się pełnego sezonu, uzależnione jest od wyników oglądalności pierwszych odcinków.