1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Syfy zamawia "Incorporated" - serial od Matta Damona i Bena Afflecka

Syfy zamawia Incorporated - serial od Matta Damona i Bena Afflecka

Serialowa ofensywa Syfy trwa w najlepsze. Stacja, której produkcje w zdecydowanej większości jeszcze do niedawna były synonimem telewizyjnych dzieł gorszego sortu, w ostatnim czasie wypuściła kilka godnych uwagi i udanych widowisk. I - jak widać - nie zamierza zwalniać tempa.

Syfy od dawna wyróżniała się wśród innych oryginalnymi pomysłami i chęcią eksperymentowania z różnymi formami, jednak nieustannie cierpiała na jedną bolączkę - niskie budżety swoich produkcjach. To o ten czynnik rozbijały się ciekawe koncepcje, co skutkowało bardzo niskim na ogół poziomem dzieł. Ewidentnie coś się w tej materii zmieniło. "The Magicians", "The Expanse","Koniec dzieciństwa" - to tylko kilka seriali Syfy z ostatnich miesięcy, które okazały się zaskakująco udane. A w planach na rok 2016 jest jeszcze sporo nieźle się zapowiadających propozycji.

the expanse
"The Expanse", jeden z ciekawszych produkcji Syfy

Jedną z nich jest właśnie zamówione "Incorporated", którego producentami wykonawczymi będą Matt Damon oraz Ben Affleck. Para słynnych aktorów wielokrotnie współpracowała ze sobą wcześniej - między innymi wspólnie napisali scenariusz do "Buntownika z wyboru" i zagrali w "Dogmie" z 1999 roku. "Incorporated" będzie serialem, którego akcja ma się rozgrywać w niedalekiej przyszłości, w świecie rządzonym przez wielkie korporacje. Jego głównym bohaterem będzie Ben Larson, działający pod przykrywką agent, rozpracowujący międzynarodową firmę, skrywającą mroczne sekrety.

Pierwszy sezon "Incorporated" będzie liczył 13 odcinków. W jego obsadzie znajdą się między innymi Sean Teale, Eddie Ramos , Dennis Haysbert, i Julia Ormond. Premiera zapowiedziana jest na jesień 2016 roku.