1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Pierwszy teaser serialu "Jessica Jones" od Marvela i Netfliksa jest prześliczny

Pierwszy teaser serialu Jessica Jones od Marvela i Netfliksa jest prześliczny

Na YouTube opublikowany został pierwszy teaser trailer nowego serialu powstałego dzięki współpracy Marvela i Netfliksa - "Jessica Jones". Choć nie zdradza on wiele, prezentuje się niesamowicie efektownie i estetycznie.

Jessica Jones to superbohaterka cierpiąca na na zespół stresu pourazowego, prowadząca własną agencję detektywistyczną. Pierwszy sezon poświęconego jej serialu będzie miał 13 odcinków, a jego premiera zapowiedziana jest na 20 listopada tego roku. W rolę tytułowej postaci wcieli się Krysten Ritter, a w obsadzie obok niej pojawią się także między innymi David Tennant, Carrie-Anne Moss, Rachel Taylor i Mike Colter. Scenarzystką serialu jest Melissa Rosenberg. Opublikowany przed kilkoma godzinami w sieci teaser trailer zapowiada intrygujące widowisko.

"Jessica Jones" to druga koprodukcja Marvela i Netfliksa - pierwszą był znakomicie przyjęty przez widzów "Daredevil". W przygotowaniu są już kolejne seriale, poświęcone takim bohaterom jak Luce Cage oraz Iron Fist. Plan zakłada, że co sześć miesięcy odbywać się będzie premiera produkcji o superbohaterach ze stajni największego wydawcy komiksów świata - może to być kolejny sezon lub zupełnie nowe dzieło.