1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Zwiastun "13 Hours: The Secret Soldiers Of Benghazi" - Michael Bay w formie

Zwiastun 13 Hours: The Secret Soldiers Of Benghazi - Michael Bay w formie

Paramount Pictures udostępniło na YouTube zwiastun (a właściwie zwiastuny, o czym poniżej) nowego filmu w reżyserii Michaela Baya. "13 Hours: The Secret Soldiers Of Benghazi" to historia o dokonanym w 2012 roku ataku na dyplomatyczną placówkę USA w Libii.

Dostępne w Sieci materiały to zwiastun "13 Hours" w dwóch wersjach. Pierwsza, ze względu na bardziej drastyczne sceny, które się w niej znajdują, przeznaczona jest dla widzów pełnoletnich. Druga jest mniej drastyczna. Obie obejrzeć możecie poniżej.

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi - Official Trailer

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi - Red Band Trailer

Film będzie ekranizacją książki Mitchella Zuckoffa "13 Hours: The Inside Account of What Really Happened In Benghazi", zawierającej szczegółowy opis ataku terrorystycznego, dokonanego na placówkę dyplomatyczną USA w Libii w 2012 roku, podczas którego zabity został ambasador J. Christopher Stevens. Fabuła opowiadać będzie o grupie ochroniarzy, która broniła przedstawicielstwa przed przeważającymi siłami wroga. W obsadzie znaleźli się m.in. John Krasinski, James Badge Dale, Max Martini, Pablo Schreiber i David Denman. Za scenariusz odpowiada Chuck Hogan, zaś reżyserem obrazu będzie - co chyba widać po zwiastunach - Michael Bay. Światowa premiera odbędzie się w styczniu 2016 roku.