REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Trzeci sezon "Miasteczka Twin Peaks" będzie dwa razy dłuższy?

Sporo interesujących wiadomości dotyczących nowego sezonu "Miasteczka Twin Peaks" ujawniono podczas zakończonego wczoraj Crypticonu w Seattle. Najważniejsza z nich dotyczy długości nowej serii, która może mieć dwa razy więcej odcinków niż początkowo zakładano.

Trzeci sezon Miasteczka Twin Peaks będzie dwa razy dłuższy?
REKLAMA
REKLAMA

Według pierwszych doniesień dotyczących trzeciej odsłony "Miasteczka Twin Peaks", miała się ona składać z dziewięciu odcinków. Tymczasem na poświęconym temu serialowi panelu dyskusyjnym, który odbył się w minioną sobotę, Sheryl Lee i Sherilyn Fenn (aktorki, które wcieliły się w postaci kolejno: Laury Palmer i Audrey Horne) oświadczyły, że ostatecznie będzie miał on aż osiemnaście odcinków.

laura palmer trzeci sezon twin peaks

Trzeci sezon będzie prawdziwą podróżą w przeszłość, bowiem do jego realizacji zaangażowano Angelo Badalamentiego, amerykańskiego kompozytora, którego najbardziej znanym dziełem jest ścieżka dźwiękowa do "Miasteczka Twin Peaks". Co więcej, serial będzie kręcony w miasteczku North Bend w stanie Waszyngton, czyli lokalizacji, w której powstały zdjęcia do dwóch pierwszych jego serii.

Żadnej z tych informacji nie potwierdziła jeszcze stacja Showtime, która wyprodukuje "Miasteczko Twin Peaks", ale chyba można założyć, że Lee i Fenn wiedzą o czym mówią.

REKLAMA
twin peaks dale cooper

Przed dwoma tygodniami ogłoszono, że reżyserem wszystkich odcinków trzeciej serii będzie David Lynch, kończąc tym samym wielomiesięczne spekulacje na temat ewentualnego udziału reżysera w tym projekcie. W nowym "Twin Peaks" zobaczymy także wielu aktorów ze obsady oryginału, w tym między innymi Kyle'a MacLachlana, czyli agenta Dale'a Coopera. Premiera przewidziana jest na rok 2016, zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu bieżącego roku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA