1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Boba Fett doczeka się swojego filmu

Jedna z krążących od dawna teorii najprawdopodobniej okaże się prawdziwa. Jak informuje portal The Wrap, bohaterem drugiego spin-off "Gwiezdnych wojen" będzie Boba Fett, jeden z najbardziej znanych łowców nagród w całej Galaktyce.

Boba Fett doczeka się swojego filmu

Akcja drugiego spin-offu rozgrywać się będzie pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w III i IV odsłonie "Gwiezdnych wojen" i skupiać się będzie na początkach kariery legendarnego Boby Fetta, zanim jeszcze został on postrachem wszystkich żyjących z wyrokiem istot w Galaktyce. Boba Fett to klon innego łowcy nagród - Jango Fetta, wychowywany przez niego jako syn. Wszelkie szczegóły dotyczące tego filmu nie są jeszcze znane.

Żaden przedstawiciel Disneya nie skomentował tych doniesień.

boba fett gwiezdne wojny

Przypomnijmy, że pierwszy z trzech zapowiedzianych spin-offów "Gwiezdnych wojen", zatytułowany "Rogue One", opowiadać będzie o grupie Rebeliantów zamierzających wykraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci. Ostatni, jeśli wierzyć plotkom, poświęcony będzie Obi-Wanowi Kenobiemu lub Hanowi Solo.

W miniony piątek z reżyserii drugiego spin-offu "Gwiezdnych wojen" zrezygnował Josh Trank - powody jego decyzji nie zostały podane do publicznej wiadomości. Nie wiadomo, czy w jakikolwiek sposób wpłynie to na plany Disneya dotyczące zaplanowanej na 2018 rok premiery.