1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV

HBO GO odkodowane do końca miesiąca dla abonentów Netii

HBO GO odkodowane do końca miesiąca dla abonentów Netii

Jeszcze przez równy tydzień abonenci Netii, którzy nie mają aktywnej usługi HBO, będą mogli bezpłatnie korzystać z serwisu vide-on-demand HBO GO. Został on zdekodowany z okazji wprowadzenia nowej aplikacji. 

Nowa aplikacja Netii obsługująca HBO GO różni się od poprzedniej między innymi interfacem. Wprowadzono podział filmów na kategorie tematyczne, dodano wyszukiwarkę oraz możliwość dodawania wybranych treści do zakładki "ulubione", dzięki czemu szybciej możemy znaleźć dzieła, które często wybieramy.

Do końca miesiąca wszystkie materiały na HBO GO będą dostępne za darmo dla abonentów Netii. Od 1 października na powrót zostaną zakodowane, jednak nie wszystkie - część z nich pozostanie bezpłatna i będzie można je oglądać na Netia Playerze (bez konieczności posiadania aktywnej usługi HBO).

hbo go

HBO GO to  internetowy serwis, który zapewnia nieograniczony dostęp do programu HBO za pomocą komputera, urządzeń mobilnych oraz telewizora lub dekodera z odpowiednią aplikacją. Aby móc z niego korzystać należy posiadać wykupiony abonament u jednego z operatorów, którzy obsługują tę usługę.