1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry

Krótka piłka: Sniper Elite V2 za friko. Ale...

Krótka piłka: Sniper Elite V2 za friko. Ale…

Lubicie darmowe gry? Głupie pytanie, kto nie lubi. Jeśli więc mielibyście ochotę na kolejnego bezpłatnego FPSa, Rebellion udostępnił na Steamie drugą część "Sniper Elite". Zupełnie za friko i na zawsze. 

Jedyny warunek jest taki, że macie mało czasu. Oferta ważna jest tylko do dzisiaj, do godziny 19:00. Gry nie trzeba instalować, wystarczy dodać do swojego konta Steam, by została do niego przypisana po wsze czasy. Znajdziecie ją tutaj.

Sniper Elite V2 to wydana przed dwoma laty kontynuacja Sniper Elite: Berlin 1945, obwołanego jedną z ciekawszych pozycji osadzonych w czasach II wojny światowej. Gracz wciela się w niej w strzelca wyborowego, którego zadaniem jest eliminacja wskazanych celów. Tytuł ten stanowi połączenie skradanki z FPSem, a twórcy postawili w nim na realizm i autentyzm - oddanie skutecznego strzału uzależnione jest od wielu czynników, takich jak m.in. warunki atmosferyczny czy znajomość parametrów broni. Sniper Elite V2 gwarantuje także spory wybór misji kooperacyjnych, przeznaczonych dla dwóch graczy.