1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry

Kevin Spacey w zwiastunie... Call of Duty: Advanced Warfare

Kevin Spacey w zwiastunie… Call of Duty: Advanced Warfare

Kevin Spacey, o którym ostatnio głośno głównie ze względu na znakomitą rolę Franka Underwooda w serialu "House of Cards", jeszcze w tym roku pojawi się jako jedna z wiodących postaci w grze wideo! Trailer "Call of Duty: Advanced Warfare" z jego udziałem wyciekł do Sieci wczoraj wieczorem. 

Oficjalnie, zapowiedź najnowszej odsłony znanej serii Call of Duty miała odbyć się w najbliższą niedzielę, ale część materiałów - w tym m.in. wspomniany zwiastun i pierwsze informacje o grze - pojawiły się w Internecie wczorajszego wieczoru. Według danych, do których dotarł serwis Destructoid, Kevin Spacey ma wcielić się w postać przywódcy prywatnej firmy najemniczej, który postanawia zbuntować się przeciwko rządowi Stanów Zjednoczonych.

Jak widać w trailerze, "Call of Duty: Advanced Warfare" będzie nieco odbiegać od tego, co znaliśmy z poprzednich odsłon serii. Do dyspozycji graczy zostaną oddane między innymi specjalne pancerze, pozwalające na wykonywanie bardzo wysokich skoków oraz korzystanie z zapewniającego niewidzialność kamuflażu, jak również rozmaite pojazdy bojowe, w tym unoszące się w powietrzu hoverbike'i. Czy mariaż CoDa z Crysisem/Titanfallem okaże się udany? Przeniesienie rozgrywki do czasów współczesnych w "Modern Warfare" okazało się strzałem w dziesiątkę i szczerze liczę na podobny sukces w przypadku "Advanced Warfare". Więcej szczegółów na temat gry powinniśmy poznać za dwa dni, podczas zapowiedzi, która odbędzie się na oficjalnej stronie.