1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Bezpłatny steaming koncertów z iTunes Festival 2014

Bezpłatny steaming koncertów z iTunes Festival 2014

Coldplay, Kendrick Lamar, Soundgarden, Pitbull, Keith Urban - to tylko niektóre z gwiazd tegorocznego iTunes Festivalu. Jak co roku, Apple udostępnia darmowy streaming ze wszystkich koncertów.

Festiwal rozpoczął się wczoraj i potrwa do soboty, 15 marca. Pełną listą wykonawców możecie znaleźć w tym miejscu. Wszyscy zainteresowani mogą śledzić występy online, na żywo. Koncerty obejrzeć można instalując aplikację Vevo (iOS, Android, Apple TV), iTunes Festival bądź bezpośrednio w iTunes Store.

Pewną niedogodnością mogą być godziny koncertów - każdego dnia pierwszy z nich rozpoczyna się o godzinie 2 rano naszego czasu, a ostatni, trzeci - o godzinie 4. Dzisiejszymi gwiazdami będą Isaiah Rashad, ScHoolboy Q i Kendrick Lamar.

itunes festival kedrick lamar

iTunes Festival jest corocznym festiwalem organizowanym przez Apple od 2007 roku w Londynie. Tegoroczna edycja po raz pierwszy odbywa się w USA i jest połączona z innym wydarzeniem - South by Southwest. Gośćmi poprzednich edycji byli m.in. Flo Rida, David Guetta, Florence and The Machine, P!nk, Lana Del Ray, Lady Gaga czy Sigur Ros.