Lokowanie produktu

Electronics Show 2019 – technologiczne targi dla fanów motoryzacji

Lokowanie produktu 05.05.2019 14 interakcji
Tomasz Domański
Tomasz Domański 05.05.2019

Electronics Show 2019 – technologiczne targi dla fanów motoryzacji

Tomasz Domański
Tomasz Domański05.05.2019
14 interakcji Dołącz do dyskusji

Do startu Electronics Show, czyli największych polskich targów elektroniki użytkowej i nowych technologii został zaledwie tydzień. Impreza ta powinna zainteresować fanów motoryzacji.

Nie będą to zresztą jedyne targi organizowane w PTAK Expo w Nadarzynie pod Warszawą w przyszły, majowy weekend. 11 i 12 maja, za jednym zamachem będzie można odwiedzić Warsaw Oldtimer Show i Electronics Show w tym samym miejscu. Także jeśli po (albo przed) obcowaniu z klasyczną motoryzacją najdzie was ochota na zajrzenie w jej przyszłość, Electronics Show 2019 jest imprezą dla was.

Electronics Show 2019: ciekawe pojazdy

electronics-show-2019-1

Już w zeszłym roku było całkiem nieźle, jeśli chodzi o wszelkiej maści pojazdy elektryczne – od jeździków i deskorolek, aż po elektryczne skutery dla Poczty Polskiej. W tym będzie jeszcze lepiej. Ogromną zaletą Electronics Show są wydzielone strefy, w których można pojeździć sobie na większości mniejszych pojazdów elektrycznych – deskorolkach, hulajnogach, etc. Także jeśli w tym sezonie planowaliście zakup czegoś małego i elektrycznego, w Nadarzynie będzie można przetestować sporo modeli takich pojazdów. No i Kawasaki zaprezentuje swoje nowe skutery elektryczne.

BMW Z4

Jeśli chodzi o samochody, to oprócz kilku stoisk z samymi Teslami, dwa ciekawe modele będzie można obejrzeć na stoiskach Samsunga i Navitel. Na tym pierwszym będzie można obejrzeć z bliska nowe BMW Z4. Specjaliści z Samsunga będą demonstrować jego możliwości, jeśli chodzi o współpracę z najnowszymi smartfonami, a specjaliści z BMW opowiedzą o osiągach tego samochodu. Będzie to więc doskonała możliwość, żeby poznać ten model trochę bliżej.

electronics-show-2019-2
Źródło

Oprócz Z4, na Electronics Show będzie można zobaczyć też bardzo szybki, włoski samochód – Ferrari 458 Italia. Modelu tego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, więc napiszemy tylko tyle, że będzie można go znaleźć na stoisku firmy Navitel. Swoją drogą, na tym samym stoisku będzie można wygrać roczną licencję na nawigację Navitel, którą testował ostatnio Mikołaj.

Gadżety samochodowe

Lexus kamery
Na Electronics Show pojawi się też całkiem sporo producentów sprzętu audio i elektronicznych samochodowych gadżetów. Jeśli szukacie kamery samochodowej, nowego radia, czy całego systemu audio, to specjaliści dostępni na stoiskach bardzo chętnie pomogą wam w waszych poszukiwaniach.

Do tego oczywiście na stoisku Karchera będzie można obejrzeć sporo ciekawych gadżetów do mycia i detailingu aut. Akurat zaczyna się sezon zlotowy, więc jest to dobry moment, żeby nieco odświeżyć swojego cztery koła.

Wejściówki na Electronics Show – konkurs

A my, jako patron medialny całego wydarzenia przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym można wygrać darmowe wejściówki na Electronics Show. Wystarczy zamieścić komentarz pod tym wpisem i uargumentować dlaczego to akurat wam należy się wejściówka. Do dnia 6 maja 2019 r. redakcja wybierze najciekawsze jej zdaniem odpowiedzi, których autorzy otrzymają od nas wejściówkę na targi. Skontaktujemy się z autorami wybranych komentarzy poprzez wiadomość e-mail wysyłaną na adres podany w formularzu Disqus.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać