Ubezpieczenia / Akcja partnerska

Black Friday w LINK4 trwa

Ubezpieczenia / Akcja partnerska 23.11.2021 0 interakcji
Autoblog
Autoblog 23.11.2021

Black Friday w LINK4 trwa

Autoblog
Autoblog23.11.2021
0 interakcji Dołącz do dyskusji
AdvertisementAdvertisement

W ramach tegorocznego Black Friday ubezpieczenie OC oraz pakiet  OC/AC można kupić w LINK4 ze zniżką do 20 procent i to nie tylko w piątek, ale przez cały tydzień aż do końca miesiąca!

Korzyść jest podwójna: kierowca zyskuje szeroką ochronę ubezpieczeniową i dodatkowo oszczędza na składce.

Każdy, komu nieobcy jest dylemat kierowcy, związany z koniecznością wyboru najkorzystniejszej oferty obowiązkowego ubezpieczenia OC wie, że oprócz ceny, niezwykle istotnym kryterium jest również jakość usługi. Jeśli więc kupujemy polisę po raz pierwszy bądź interesuje nas zmiana dotychczasowego usługodawcy, staramy się często zasięgnąć języka wśród krewnych i znajomych, pytając o zalety firmy ubezpieczeniowej.

Dotyczy to także przeróżnych promocji i zniżek, których realna wartość ukrywa się niekiedy w gąszczu przypisów i uwag. LINK4, dążąc do jak największej przejrzystości, również na tym polu wyznacza standardy transparentnej, wysoce konkurencyjnej oferty.

O swoim wyborze opowiada pan Łukasz (34 l.) z Bielska-Białej:

Jestem kierowcą, odkąd skończyłem 18 lat, ale własny samochód kupiłem dość późno, bo dopiero 5 lat temu. Polisę wykupiłem wtedy bez większego zastanowienia – zależało mi głównie na tym, by po prostu ją mieć. Co roku ulegała ona przedłużeniu i pewnie do dziś byłoby podobnie, gdyby nie moja dziewczyna. Agnieszka kupowała jakiś czas temu swój kolejny samochód i – tak jak w przypadku jej poprzednich aut, zamierzała ubezpieczyć je w LINK4.

Zapytała, kto ubezpiecza mój samochód, na co skonsternowany odpowiedziałem, że nawet nie wiem… Zajrzałem do polisy i porównaliśmy oferty obu towarzystw – przyznam, że byłem pod dużym wrażeniem palety usług LINK4. Pomoc w razie przebitej  opony, auto zastępcze, szeroki pakiet usług Assistance… Było tego naprawdę dużo.

Kiedy więc kończyła się moja dotychczasowa polisa, od razu zmieniłem ubezpieczyciela na LINK4. Wygodny kalkulator OC i fachowa pomoc konsultantów tylko utwierdziły mnie w tej decyzji. Znajomi zachwalali też ubiegłoroczne promocje LINK4 w ramach Black Friday, dlatego namówiłem tatę, by wykupując w listopadzie OC, także przeniósł się do LINK4 i skorzystał z 20 % rabatu. Czasem jedna rozmowa potrafi wiele zmienić!

Tata pana Łukasza dołączy wkrótce do grona tysięcy zadowolonych klientów, którzy skorzystali z tej wyjątkowej oferty. Rabat do 20% mogą uzyskać wszyscy nowi klienci indywidualni. Wystarczy wejść na stronę www.link4.pl, zadzwonić na numer 22 4444444 i podać kod promocyjny BF2021, lub udać się do agenta (kod BF21), by nabyć ubezpieczenie komunikacyjne w obniżonej cenie. Rabat obowiązuje od poniedziałku 22 listopada aż do wtorku 30 listopada.

O szczegóły promocji warto zapytać bezpośrednio konsultantów pracujących na infolinii lub wejść na stronę www.link4.pl, gdzie znajdziemy również szczegółowe warunki ubezpieczenia w OWU.

*Artykuł sponsorowany – powstał przy współpracy z Grupą PZU.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać