1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV

Finał 8. edycji "Rolnik szuka żony" już dziś. Zmieniona godzina emisji

Program "Rolnik szuka żony" od lat cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów Telewizji Polskiej i nic nie wskazuje na to, by ten trend miał się zmienić. Finał 8. edycji romantycznego show pojawi się na antenie TVP1 już dzisiaj. Kto ma szansę znaleźć miłość w ostatnim odcinku?

rolnik szuka żony finał 8 gdzie obejrzeć

"Rolnik szuka żony 8" rozpoczął nadawanie we wrześniu bieżącego roku. Poprzednia edycja wzbudziła sporo kontrowersji i oskarżeń o żenadę. Nowy sezon okazał się jednym z bardziej zaskakujących w ostatnich latach, ale z innych powodów. Chodziło głównie o bardzo szybkie podejmowanie decyzji przez część biorących udział w show rolników i rolniczek. Jedna para w osobach Krzysztofa i Bogusi jeszcze w trakcie zdjęć wzięła zaręczyny. Teraz są zaś po ślubie, który odbył się przy dużym zainteresowaniu mediów 27 listopada.

Bez jakiejkolwiek szansy na związek pozostali z kolei Kamila i Stanisław. Zajmująca się produkcją pieczarek rolniczka ostatecznie zrezygnowała z relacji z Adamem. Stanisław z kolei dosyć szybko odesłał wszystkie trzy wybrane z początku kandydatki do domu. Nie wiadomo za to, czy szczęśliwe zakończenie znajdą dwie pozostałe pary powstałe w 8. edycji "Rolnik szuka żony". Chodzi o Kamila i Joannę oraz Elżbietę i Marka.

Finał "Rolnik szuka żony 8" - gdzie obejrzeć?

Prowadząca program Marta Manowska tradycyjnie spotka się z uczestnikami w Kazimierzu Dolnym, gdzie ostatecznie przedstawią oni swoje wybory i pożegnają się z widzami. Czy Elżbieta pozostanie z Markiem? Zwiastun pokazuje napiętą sytuację między tą parą, co zdaje się sugerować odcinek równie dramatyczny co ostateczny. Na wszystkie wyczekiwane przez widzów odpowiedzi przyjdzie nam jednak poczekać trochę dłużej niż zwykle.

Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony" odbędzie się w niedzielę 5 grudnia. Start o godzinie 21:25, czyli później niż zazwyczaj. Wszystko z uwagi na odbywające się tego samego dnia w Wiśle zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, które Telewizja Polska pokaże na tej samej antenie. W przypadku opóźnień w konkursie (związanych np. z trudnymi warunkami atmosferycznymi) może dojść do dalszych przesunięć.

Finał 8. edycji "Rolnik szuka żony" obejrzycie na TVP1. Odcinek zadebiutuje też na TVP VOD.