1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Netflix

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" - zwiastun. Horror w październiku na Netfliksie

w lesie dziś nie zaśnie nikt 2 zwiastun netflix premiera

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" już niedługo trafi na Netfliksa. Tymczasem platforma udostępniła krwawy zwiastun nadchodzącej produkcji.

Premiera "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" zbliża się wielkimi krokami. Sequel polskiego horroru zadebiutuje na Netfliksie jeszcze w tym miesiącu, a tymczasem platforma udostępniła zwiastun nadchodzącej produkcji, na którą od dawna czekają miłośnicy kina grozy. I to nie tylko w Polsce, bo przecież pierwsza część narobiła szumu również za granicami naszego kraju, prawie jak "365 dni".

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" wzbudziło wielkie emocje, bo termin "polski horror" brzmi jak oksymoron. A jakby tego było mało, twórcy zapowiadali, że będą korzystać z popularnej formuły slashera (nie był to co prawda pierwszy raz w naszym kraju, kiedy sięgnięto właśnie po ten schemat - wystarczy wspomnieć "Legendę" Mariusza Pujszo). Teraz Bartosz M. Kowalski kontynuuje swoją opowieść i wygląda na to, że jest na co czekać.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - zwiastun:

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - zwiastun

Klimat będzie już nieco inny. W końcu obóz Adrenalina skończył się krwawą masakrą. Z życiem uszła jedynie Zosia, która zgodnie z oficjalnym opisem fabuły ma teraz pokazać swoje nowe i zaskakujące oblicze. Jak widzimy w opublikowanym zwiastunie trafi ona pod opiekę policjantów. Stróże prawa nie uwierzą co prawda w jej historię, ale później przekonają się o prawdziwości jej słów na własnej skórze.

Zosia nie będzie główną bohaterką sequela. Według opisu jego fabuły tym razem przyjdzie nam podążać za młodym, samotnym i nieszczęśliwym policjantem ze wsi na Podlasiu - Adasiem. Ale nie bójcie się. Wszystko wskazuje na to, że krwawych atrakcji znanych z oryginału nie zabraknie. A jeśli nie możecie doczekać się "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" to śpieszę z dobrymi wiadomościami. Produkcja trafi na platformę Netflix już za kilka tygodni, w sam raz na Halloween.

Premiera "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" 27 października na platformie Netflix.