REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Netflix
  4. Seriale

Nowe odcinki Sex Education lada dzień! Netflix kusi fanów zwiastunem 3. sezonu

Premiera 3. sezonu „Sex Education” nadchodzi wielkimi krokami, tymczasem Netflix wreszcie podzielił się z fanami pierwszym zwiastunem nowej serii. Rzućmy okiem.

sex education sezon 3 zwiastun kiedy netflix
REKLAMA

Na szczegóły fani musieli czekać aż do końca czerwca. Wszyscy niecierpliwie wyczekujący 3. sezonu „Sex Education” i zadający sobie pytanie „kiedy?!”, poznali wówczas odpowiedź: nowe odcinki serialu pojawią się w ofercie Netfliksa 17 września 2021 roku. Będzie ich w sumie 8, a do obsady dołączą nowe, ciekawe nazwiska: Jason Isaacs (który wcieli się w starszego brata Pana Groffa, Petera), Dua Saleh (zagra niebinarną postać nauczającą w Moordale) i Indra Ové (jako Anna, zastępcza mama Elsie).

Twórcom „Sex Education” udało się coś, co wydawało się niemal niemożliwe: zaprezentowali światu udany serial o nastolatkach i dla nastolatków (choć, oczywiście, nie tylko), który o seksie opowiada naprawdę błyskotliwie, unikając skrajnie żenującego humoru. Świetny scenariusz i znakomita obsada (z Gillian Anderson i Asą Butterfieldem na czele) robią robotę; produkcja stała się serialem powszechnie lubianym i świetnie ocenianym.

Na pierwszy trailer nowej odsłony trzeba było troszkę poczekać – ostatecznie ukazał się zaledwie dziesięć dni przed premierą.

REKLAMA

Sex Education: sezon 3. Pierwszy zwiastun – zobacz wideo

REKLAMA

„Sex Education” to jedna z najchętniej oglądanych przez Polaków produkcji serialowych Netfliksa. Produkcja opowiada o tematach związanych z seksem i seksualnością w sposób błyskotliwy i niewymuszony, edukując i umiejętnie przeplatając obyczajowo-humorystyczne wątki. Głównym bohaterem produkcji jest Otis, syn seksuolożki, który – przesiąknięty profesją matki – obala kolejne krążące wśród nastolatków mity dotyczące seksu. Wraz ze swoją szkolną przyjaciółką, Meave, zakłada pomagającą rówieśnikom „poradnię”.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA