REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Adam Driver, Lady Gaga i niesamowita przemiana Jareda Leto. Zobacz zwiastun „House of Gucci” Ridleya Scotta

W sieci wreszcie pojawił się zwiastun świetnie zapowiadającego się filmu Ridleya Scotta pt. „House of Gucci”. Uwagę przykuwa zwłaszcza niesamowita metamorfoza Jareda Leto.

house of gucci zwiastun jared leto lady gaga
REKLAMA

„House of Gucci” stał się jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku już po pierwszych oficjalnych zdjęciach, które trafiły do sieci. Zwiastun jedynie podkręca oczekiwania: imponująca obsada (Adam Driver, Lady Gaga, Jared Leto, Al Pacino, Jeremy Irons, Salma Hayek), fenomenalna scenografia i Ridley Scott za sterami (swoją drogą – w przeciągu zaledwie półtora miesiąca w kinach pojawią się aż dwa jego filmy: drugim jest równie ciekawie zapowiadający się „Ostatni pojedynek”, w którym również – ku mojej niezmierzonej radości – zobaczymy Drivera). Pierwszy oficjalny trailer produkcji obejrzycie poniżej.

REKLAMA

House of Gucci zwiastun i data premiery

Film „House of Gucci” będzie kryminałem opartym na prawdziwej, rzecz jasna, historii (i w sporej mierze na książce non-fiction pt. „House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour and Greed” Sary Forden). Fabuła rozgrywa się na przestrzeni trzech dekad; dotyczy ona znanego imperium mody i głośnego morderstwa Maurizia Gucciego, które zleciła jego zdradzona i rozgniewana kwotą alimentów żona: Patrizia Reggiani, nie bez powodu nazywana też Czarną Wdową.

To właśnie ona, ekscentryczna i nieprawdopodobnie rozrzutna autorka słynnego zdania: „Wolę płakać w Rolls Roysie niż śmiać się na rowerze”, znajdzie się w centrum obrazu. Maurizio został zamordowany z zimną krwią na ulicy w Mediolanie; minęły dwa lata, zanim śledczy w końcu trafili na obciążający jego żonę trop. Twórcą scenariusza do filmu jest Roberto Bentivegna.

REKLAMA
house of gucci zwiastun jared leto lady gaga class="wp-image-1763416"

„House of Gucci”: premiera już 24 listopada.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA