1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Netflix pokazał nowy zwiastun 2. sezonu „Wiedźmina”

wiedźmin 2 sezon netflix trailer

W sieci pojawił się świeżutki zwiastun nadchodzącego 2. sezonu „Wiedźmina”. Nowe odcinki serialu pojawią się na platformie Netflix jeszcze w tym roku.

Fani świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego nie mogą ostatnio narzekać na nudę. Netflix ostro wziął się za eksploatację wiedźmińskiej mitologii. Właśnie trwa pierwszy w historii WitcherCon, czyli wielkie święto miłośników Wiedźmina w ramach, którego spływają do nas kolejne newsy dotyczące najnowszych projektów osadzonych w znanym i lubianym uniwersum. I to zarówno spod znaku platformy jak i gier CD Projekt Red.

W końcu poznaliśmy datę premiery wyczekiwanego i przesuwanego przez pandemię 2. sezonu „Wiedźmina”. Jak można było się spodziewać, trafi on na Netfliksa pod koniec tego roku. Platforma ujawniła też tytuły poszczególnych odcinków, dając fanom niezłą łamigłówkę do rozwiązania. A i to jeszcze nie koniec niespodzianek.

Nowy zwiastun 2. sezonu „Wiedźmina

Jeszcze jakiś czas temu łaknęliśmy każdej informacji z planu 2. sezonu „Wiedźmina”. Netflix nie był jednak zbyt wylewny. Ale zdjęcia dobiegły końca i zaczęło się marketingowe szaleństwo. Pojawiały się kolejne zapowiedzi wideo nadchodzącej produkcji. A teraz przyszedł czas na jeszcze jedną:

Newsy dotyczące nowej odsłony hitowego serialu Netfliksa spływają już regularnie. Mamy całkiem niezły obraz tego, co nas czeka. Ale nie wstrzymujcie swoich koni. To na pewno nie koniec niespodzianek i niedługo pewnie pojawią się kolejne newsy.

Premiera 2. sezonu „Wiedźmina” 17 grudnia 2021 roku na platformie Netflix.