1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się
  4. TV

Polska – Szwecja. Gdzie i kiedy oglądać mecz Polaków o wszystko?

polska – szwecja gdzie oglądać mecz
294 interakcji
dołącz do dyskusji

Już dziś, 23 czerwca, zobaczymy ostatni pewny mecz Polaków na Euro 2020. Po remisie 1:1 z Hiszpanią, Polaków czeka jeszcze rozgrywka z reprezentacją Szwecji. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sankt Petersburgu na Stadionie Kriestowskij. To mecz o wszystko.

Polska na Euro 2020 znalazła się w grupie E wraz z Hiszpanią, Słowacją i Szwecją. Na ten moment liderem w grupie jest Szwecja, która zgarnęła 4 punkty.

Słowacja zdobyła 3 punkty, natomiast Hiszpania 2 punkty. Polska jest na razie na 4. miejscu w grupie, ale po meczu ze Szwecja jeszcze wiele może się zmienić.

W tym samym momencie, o tej samej porze rozgrywkę będzie toczyła Słowacja z Hiszpanią. Po zakończonych meczach okaże się, czy Polska przechodzi do fazy pucharowej. Warto zaznaczyć, że przy odpowiednich wynikach awans do fazy pucharowej może dać nawet zajęcie 3. miejsca.

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Szwecja?

Transmisje z Mistrzostw Europy 2020 są ogólnodostępne dla wszystkich. Prawa do turnieju wykupiła bowiem Telewizja Polska. 

Mecze są nadawane z telewizji naziemnej, tak że każdy będzie mógł zobaczyć rozgrywki. Mecze znajdziemy na kanałach: TVP1, TVP 4K oraz TVP Sport. TVPSPORT.PL zaś będzie nadawać mecze online oraz w aplikacji mobilnej.

Nadawanie rozpocznie się o 17:25 w TVP 1, TVPSPORT.PL oraz aplikacji mobilnej, a w TVP 4K: studio zacznie się już o 15:00

Mecz Polska – Szwecja rozpocznie się o godzinie 18:00.

* Zdjęcie główne: Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com