1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka

„Jedenastko, słyszysz mnie”? Mamy zapowiedź 4. sezonu „Stranger Things”

stranger things 4 sezon netflix trailer zwiastun
104 interakcji
dołącz do dyskusji

Netflix długo kazał czekać na jakikolwiek znak dotyczący 4. sezonu „Stranger Things”. Fani nawet potracili już nadzieję, że cokolwiek w najbliższym czasie zobaczą. A tu niespodzianka. Platforma udostępniła właśnie teaser nadchodzącej odsłony popularnego serialu.

Ostatni raz spotkaliśmy ekipę z Hawkins w 2019 roku. Od tamtej pory fani „Stranger Things” z niecierpliwością wyczekują kolejnych oznak zwiastujących cokolwiek związanego z 4. sezonem popularnego serialu. Tych jednak przez ostatnie miesiące było jak na lekarstwo. Wszystko przez pandemię.

Ze względu na koronawirusa widok premiery 4. sezonu „Stranger Things” przesuwał się na horyzoncie coraz dalej. Nieśmiało mówiło się o 2021 roku, ale twórcy sami nieraz wspominali o tym, jak trudno zorganizować plan w trakcie pandemii.

Teaser 4. sezonu „Stranger Things

Na plan udało im się wejść we wrześniu minionego roku i wszystko wskazuje na to, że do premiery już bliżej niż dalej. Oto Netflix zamieścił bowiem w sieci zapowiedź nadchodzącej produkcji:

Udostępnione wideo nie zdradza niestety zbyt wiele, a na jego końcu nie pojawia się nawet przybliżona data premiery. Na dalsze informacje trzeba będzie jeszcze poczekać. Informacja w opisie zdradza bowiem, że pojawią się jeszcze 2 podobne teasery, gdyż klip został oznaczony liczbą 002/004 (wcześniejszy z lutego 2020 roku miał 001/004).

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź