REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Targaryenowie na nowych zdjęciach z planu „House of the Dragon”. Kim są trzej młodzieńcy?

Do sieci trafiają kolejne porcje zdjęć z planu serialu, który skupi się na wydarzeniach sprzed „Gry o tron”. Niedawno mogliśmy zobaczyć kluczowych bohaterów „House of the Dragon”. Przyszedł czas na kolejnych członków rodu Targaryenów.

house of the dragon zdjecia serial hbo targaryen
REKLAMA

House of the Dragon” będzie rozgrywać się blisko 200 lat przed wydarzeniami znanymi z flagowca HBO, czyli „Gry o tron”. Nowa opowieść bazuje na książce „Ogień i krew” i skupi się na historii rodu Targaryenów: familii u szczytu chwały i władzy oraz jej tragicznego końca. Produkcja pokaże nam między innymi wydarzenia zwane Tańcem Smoków, czyli walkę o sukcesję między Rhaenyrą Targaryen a jej bratem Aegonem II.

REKLAMA

Najprawdopodobniej to właśnie Aegona i dwóch jego braci, Aemonda i Daerona, widzimy na nowych zdjęciach z planu „House of the Dragon”.

Mimo że miał trzech synów z drugiego małżeństwa, król Viserys I Targaryen za prawowitą dziedziczkę uważał córkę, którą spłodził ze swoją pierwszą żoną Aemmą Arryn. Nie trzeba chyba wspominać, że przybrane rodzeństwo za sobą nie przepadało. Gdy w końcu Viserys I zmarł, a ciężarna księżniczka przebywała na Smoczej Skale, koronowano Aegona. Oczywiście, Rhaenyra nie zrezygnowała z roszczeń do tronu i zakwestionowała prawa Aegona. Królestwo podzieliło się na dwa stronnictwa: czarnych i zielonych. Zdjęcia wskazują, że elementy kolorystyczne odegrają istotną rolę w kostiumach, sugerując przynależność postaci do danego stronnictwa.

Wiele wskazuje na to, że poniżej widzicie kolejno Aegona II Targaryena, Aemonda Targaryena i Daerona Targaryena. Na oficjalne potwierdzenie od HBO trzeba jednak jeszcze trochę poczekać.

Premiera „House of the Dragon” odbędzie się w 2022 roku na HBO Max.

REKLAMA

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA