REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale
  4. YouTube

Już teraz za darmo obejrzysz 1. odcinek „Klangora”. Jest dostępny online, ale tylko przez tydzień

„Klangor” to świetnie zapowiadający się thriller Canal+ z Arkadiuszem Jakubikiem w roli głównej. Jego pierwszy odcinek możemy obejrzeć bez żadnych dodatkowych opłat lub mówiąc proście: za darmo. I to naprawdę działa, bo przed chwilą sprawdzałem. Promocja trwa jednak tylko przez tydzień.

Pierwszy odcinek Klangora za darmo. Obejrzysz go online przez tydzień
REKLAMA
REKLAMA

Arkadiusz Jakubik (po raz pierwszy w głównej roli w serialu) wciela się w psychologa więziennego. Podejmuje desperacką próbę odnalezienia nastoletniej córki (Matylda Giegżno), która zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Wokół sprawy narasta zmowa milczenia, a jakby tego było mało, jego dysfunkcyjna rodzina przeżywa poważny kryzys.

Jeszcze przed premierą „Klangor” był nazywany następcą „Kruka. Szepty słychać po zmroku”. Po debiucie wydaje się, że spełnił pokładane w nim nadzieje.

Kacper Wysocki, twórca produkcji, wraz z reżyserem Łukaszem Kośmickim oraz ekipą świetnych aktorów stworzyli klaustrofobiczny, trzymający w napięciu dramat z wątkiem kryminalnym. Na takie seanse czekam!

Jeśli czujesz się zachęcony, to Canal+ w ramach otwartego okna na swojej platformie canalplus.com udostępnił właśnie pilot swojego serialu. Możesz go obejrzeć wchodząc przez ten link lub oglądając go bezpośrednio na YouTube.

Klangor za darmo – gdzie obejrzeć?

W obsadzie „Klangora”, oprócz Arkadiusza Jakubika i Matyldy Giegżno, znaleźli się jeszcze m.in. Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska. Obok nich na ekranie pojawia się też pokolenie młodych aktorów: Maciej Musiał, Piotr Witkowski, Katarzyna Gałązka, czy Magdalena Koleśnik.

Serial wyprodukowany przez Opus TV miał premierę 26 marca i do tej pory wyszły dwa odcinki – kolejne będą ukazywać się co tydzień – zarówno na platformie VOD, jak i na Canal+ Premium.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: Jarosław Sosiński / Canal+

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA