REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Jeszcze więcej Obi-Wana Kenobiego. Ewan McGregor ma pojawić się w serialu „Andor”

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery „Obi-Wana Kenobiego”. Wszystko wskazuje jednak na to, że Ewana McGregora w roli tytułowego mistrza Jedi zobaczymy też w innej produkcji. Ma się on bowiem pojawić w spin-offie „Łotra 1. Gwiezdne wojny — historie”.

Ewan McGregor pojawi się jako Obi-Wan Kenobi w serialu Andor
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Za sprawą własnej platformy Disney postanowił jeszcze bardziej niż dotychczas eksploatować należące do firmy franczyzy. A tych jest całkiem sporo. Jedno z czołowych miejsc zajmują oczywiście „Gwiezdne wojny”. Pierwszy aktorski serial osadzony w uniwersum „The Mandalorian” jest jak do tej pory największym hitem Disney+. A wiemy już, że będzie tego więcej. W grudniu korporacja zapowiedziała nowe projekty, a także poinformowała o statusie planowanych już od jakiegoś czasu produkcji.

Dzięki temu dowiedzieliśmy się chociażby, że w zapowiedzianym wcześniej „Andorze”, czyli spin-offie „Łotra 1. Gwiezdne wojny — historie”, po raz kolejny zobaczymy wcielającego się w tytułowego rebelianta Diego Lunę. Teraz dostaliśmy kolejną obsadową informację i z pewnością ucieszy ona wszystkich fanów „Star Wars”.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych aktorskich seriali, osadzonych w uniwersum „Gwiezdnych wojen”, jest „Obi-Wan Kenobi”.

Poznaliśmy już nieco szczegółów dotyczących fabuły i dowiedzieliśmy się, że Hayden Christensen ponownie wcieli się w Dartha Vadera. Zdjęcia ruszą już w marcu, ale nie mamy jeszcze potwierdzonej daty premiery. Jednakże wszystko wskazuje na to, że Ewana McGregora w roli tytułowego mistrza Jedi zobaczymy nie tylko w tej produkcji.

REKLAMA

Serwis The Illuminerdi podał, że Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi pojawi się w „Andorze”. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób to się stanie. Można jedynie rozpatrywać pewne możliwe scenariusze. Jak czytamy na portalu, mając na uwadze, że mistrz Jedi jest w bliskich kontaktach z senatorem Bailem Organą, prawdopodobne jest, że może na przykład dostarczać mu ważnych informacji dotyczących rozwijającej się rebelii.

Pod jeszcze większym znakiem zapytania stoi kwestia tego, czy pojawienie się Ewana McGregora w „Andorze” będzie w jakikolwiek sposób łączyć się z wydarzeniami przedstawionymi w „Obi-Wanie Kenobim”. O tym przekonamy się za jakiś czas. Zdjęcia do pierwszego wymienionego serialu mają skończyć się w lipcu tego roku, a produkcja trafić na Disney+ w przyszłym.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA