Seriale  /  News

Przestańcie płakać, że „Przyjaciele” zniknęli z Netfliksa. Serial „Friends” już w kwietniu w HBO GO

Picture of the author

„Przyjaciele” nie musieli za długo czekać, by znaleźć nowy dom. Serial „Friends” już w kwietniu pojawi się w HBO GO. Do serwisu trafi wszystkie dziesięć sezonów produkcji. Możecie już przestać płakać po Netfliksie.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Najlepszy serial wszech czasów, sitcom życia, najzabawniejszy serial komediowy – takie peany na cześć „Przyjaciół” przyszło chyba każdemu z nas słyszeć. W miłości do produkcji o grupie nowojorskiej paczki nie przeszkodziły zarzuty millenialsów, że tytuł jest seksistowski i pełen mizoginistycznych komentarzy. „Ten o szóstce przyjaciół” podbija serca kolejnych pokoleń, które znajdują w sobie wcielenia Rachel, Moniki, Phoebe, Joeya, Chandlera i Rossa.

W Polsce serial „Przyjaciele” mogliśmy oglądać przez parę lat na „Netfliksie” – produkcja zadebiutowała w styczniu 2019 roku. Niestety, wraz z początkiem 2021 tytuł zniknął z serwisu. Niedługo potem okazało się, że kultowy sitcom obejrzymy w naszym kraju w HBO GO.

przyjaciele hbo go premiera

Friends – kiedy obejrzymy serial Przyjaciele na HBO GO?

Jak poinformowało dzisiaj Biuro Prasowe HBO, serial „Friends” już w kwietniu trafią do biblioteki serwisu.

„Przyjaciele” pojawią się w HBO GO 15 kwietnia 2021 roku.

Wszyscy ci, którzy płakali po usunięciu sitcomu z Netfliksa, mogą już przestać. I otwierać szampana. Do HBO GO trafi wszystkie dziesięć sezonów produkcji, czyli 236 odcinków. W końcu będziemy mogli poczuć się jak subskrybenci HBO Max, którzy już od dłuższego oglądają przygody szóstki przyjaciół.

HBO Max i Przyjaciele

Na HBO Max ma też pojawić się specjalny reunion „Przyjaciół”. Wezmą w nim udział wszyscy główni bohaterowie serialu: Courteney Cox, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry. Produkcja specjalnego odcinka (niestety, nie będzie to kolejny sezon) została opóźniona przez koronawirusa. Na razie data premiery powrotu „Przyjaciół” nie jest znana.

Wiemy natomiast, że w tym roku w Polsce pojawi się usługa HBO Max. Dotychczasowy serwis HBO GO zostanie zmieniony na ogólnoświatową wersję. Dokładna data zastąpienia HBO GO przez HBO Max nie jest jeszcze ogłoszona, ale wiadomo, że odbędzie się to w 2. połowie 2021 roku. Więcej o serwisie i jego ofercie przeczytacie TUTAJ.

Oglądaj „Przyjaciół” w HBO GO.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst