REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized

Netflix pokazał pierwszy teaser „Dziedzictwa Jowisza”, nowego superbohaterskiego serialu

„Dziedzictwo Jowisza” na podstawie komiksów twórcy „Kick-Assa” i „Kingsmana” już w maju pojawi się na platformie Netflix. Tymczasem, aby podgrzać atmosferę przed zbliżającą się premierą, serwis udostępnia pierwszy teaser nadchodzącej produkcji.

Dziedzictwo Jowisza. Teaser serialu superbohaterskiego Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Mark Millar jest doskonale znany miłośnikom komiksów. To on wymyślił „Wojnę domową” w Marvelu i jego pomysłami inspirowali się bracia Russo przy realizacji „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”. Stworzone przez niego serie z różnym skutkiem były już przenoszone na ekran. Wystarczy wspomnieć „Wanted – Ścigani”, „Kick-Ass” czy „Kingsman”. Jeśli kojarzycie wymienione tytuły, to wiecie, że interesuje go dekonstrukcja superbohaterskiego mitu. Tym tropem podążał również w swoim „Dziedzictwie Jowisza”, z którego Netflix postanowił zrobić serial.

Twórcy oryginału, czyli Millar i Frank Quitely, są producentami wykonawczymi nadchodzącego serialu, dlatego można oczekiwać, że będzie on w sporej części wierny materiałowi źródłowemu. Jak czytamy w oficjalnym opisie fabuły produkcji:

Po niemal stu latach dbania o bezpieczeństwo ludzkości pierwsze pokolenie superbohaterów postanawia przekazać dziedzictwo swoim dzieciom. Obdarzona supermocami młodzież musi jednak najpierw zapracować na zaufanie opinii publicznej, co nie jest łatwe w cieniu legendy uwielbianych przez cały świat rodziców i przy ich wysokich standardach.

Pierwszy teaser serialu „Dziedzictwo Jowisza” od platformy NetflixCo prawda udostępniony teaser nie zdradza za wiele, jedynie rozbudzając apetyt na więcej informacji. Nie zobaczymy tu żadnej akcji, a należy się spodziewać, że ta będzie widowiskowa i podszyta ważkimi, uniwersalnymi kwestiami. „Dziedzictwo Jowisza” opowiada bowiem historię obejmującą wiele dziesięcioleci i porusza trudne tematy związane z rodziną, władzą i lojalnością. W serialu występują m.in. Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade i Matt Lanter.

Już całkiem niedługo będziemy mogli zobaczyć cały serial, bo wszystkie osiem odcinków „Dziedzictwa Jowisza” pojawi się na platformie Netflix w maju 2021 roku.

REKLAMA

Premiera „Dziedzictwa Jowisza” 7 maja 2021 roku na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA