REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Netflix stawia na wróżki. Jest już zwiastun serialu „Przeznaczenie: Saga Winx”

Jedna z popularniejszych marek sprzed lat wraca właśnie na Netfliksa. Premiera coraz bliżej, a my możemy zobaczyć pełny zwiastun serialu „Przeznaczenie: Saga Winx”.

Kadr z serii Przeznaczenie: Saga Winx
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Przeznaczenie: Saga Winx” to serialowa i aktorska wersja popularnego przed laty serialu animowanego, którego pomysł narodził się we Włoszech. Rysownik Iginio Staffi zainspirował się popularnością Harry’ego Pottera. Wziął jednak pod uwagę, że wśród młodzieżowych marek brakuje takich, które opowiadałyby o dziewczęcych bohaterkach. Tak narodził się „Klub Winx”.

Popularna marka doczekała się serialu liczącego aż 8 sezonów.

Ponadto pojawiła się cała masa innych produkcji bazujących na popularnej animacji, w tym gry komputerowe, filmy i czasopisma. Ostatnio po „Klub Winx” sięgnął Netflix i przygotował wersję aktorską.

Warto przypomnieć, że na Netfliksa spadły gromy (choć przyznajmy, że były to gromy w mediach społecznościowych), że z 7 bohaterek, które pojawiały się w oryginalnej serii, zostały tylko 6. Co ciekawe, zniknęły Azjatka Musa i Latynoska Flora.

REKLAMA

W obsadzie serialu zobaczymy m. in. Abigail Cowen jako Bloom („The Chilling Adventures of Sabrina”, „The Fosters”), Hannah van der Westhuysen jako Stella („Grantchester”), Precious Mustapha jako Aisha („Endeavour”), Eliot Salt jako Terra („Normal People”, „Gameface”).

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA