REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Piosenka twórców hitu z „Krainy lodu” w nowym zwiastunie „WandaVision”

Dosłownie za momencik na Disney+ zadebiutuje „WandaVision”. Tymczasem Marvel Entertainment sprawnie podgrzewa atmosferę przed zbliżającą się premierą. W sieci właśnie pojawił się nowy trailer nadchodzącej produkcji, w którym usłyszymy piosenkę laureatów Oscara. A jakby tego było mało, dowiedzieliśmy się też, ile odcinków będzie liczył nadchodzący serial.

wandavision trailer zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„WandaVision” zadebiutuje na Disney+ już całkiem niedługo, bo 15 stycznia 2021 roku. Tymczasem Marvel Entertainment daje nam kolejne powody, aby oczekiwać tej premiery niczym kolejnej części Avengersów. Od dłuższego czasu wiemy, że w produkcji zobaczymy Wandę Maximoff i Visiona, którzy żyjąc w rzeczywistości wyjętej z amerykańskich sitcomów zorientują się, że coś jest nie tak. Wiemy też, że będzie to pierwszy serial osadzony w świecie MCU, a więc przedstawione w nim wydarzenia będą miały wpływ na to, co zobaczymy w nadchodzących tytułach sygnowanych znaczkiem Marvela (filmowych i odcinkowych). A teraz dowiedzieliśmy się, że usłyszymy w nim kilka wpadających w ucho piosenek autorstwa dwukrotnych laureatów Oscara.

Nowy zwiastun i liczba odcinków „WandaVision

Robert Lopez i Kristen Anderson-Lopez zdobyli najbardziej pożądane w branży filmowej statuetki za swoje piosenki do „Krainy lodu” (Let It Go) i „Coco” (Remember Me). A teraz ich twórczość uprzyjemni nam seans „WandaVision”. Jak podaje portal ComicBook, Lopezowie napisali kilka utworów specjalnie dla nadchodzącej produkcji. Jeden z nich można usłyszeć w najnowszym spocie promocyjnym tytułu:

Osoby śledzące na bieżąco informacje dotyczące „WandaVision” z pewnością zauważyli, że powyższe wideo zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na zamieszczoną w nim piosenkę. Chociaż kolejne klipy promocyjne pojawiają się w sieci od dłuższego czasu, to w tym zobaczymy sporo niepublikowanego wcześniej materiału. A jakby tego było mało, dowiedzieliśmy się też, ile odcinków będzie liczył pierwszy sezon serialu.

REKLAMA

Pierwsza odsłona „WandaVision” będzie liczyć dziewięć odcinków. A jak czytamy w przywołanym artykule, skoro produkcja zadebiutuje 15 stycznia, to ostatni z nich pojawi się na Disney+ na tydzień przed premierą „The Falcon and the Winter Soldier” zaplanowaną na 19 marca 2021 roku.

Premiera „WandaVision” już 15 stycznia 2021 roku na platformie Disney+.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA