1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Joanna Kulig i Zbigniew Wodecki śpiewają „Cichą noc”. W sieci pojawiło się wyjątkowe nagranie

Joanna Kulig zaśpiewała w duecie ze Zbigniewem Wodeckim. Jak to możliwe? W archiwum odnaleziono bowiem nagranie artysty wykonującego „Cichą noc”.

joanna kulig zbigniew wodecki cicha noc

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Joanna Kulig uchodzi za naszą międzynarodową gwiazdę. Dzięki „Zimnej wojnie” stała się rozpoznawalna na świecie, a potem pojawiła się w „Hannie” i wystąpiła w netfliksowym serialu Damiena Chazelle'a „The Eddy”. Jej fani wiedzą, że ta aktorka może również pochwalić się wyjątkowym głosem. Mogliśmy go usłyszeć nie tylko na ekranie, ale również w utworach na płycie „Nawet” Grzegorza Turnaua, czy składance „Nowe pokolenie 14/44”. Teraz do muzycznego CV może sobie dopisać duet ze Zbigniewem Wodeckim.

Joanna Kulig i Zbigniew Wodecki śpiewają „Cichą noc”

Oczywiście, wiemy, że piosenkarz zmarł w maju 2017 roku. Jednakże dopiero teraz, po 15 latach w archiwalnych materiałach znalazło się jego wykonanie „Cichej nocy”. Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego zaprosiła aktorkę do użyczenia swego głosu, abyśmy mogli usłyszeć niesamowity duet.

To nasza świąteczna niespodzianka, ale i ogromna potrzeba, aby podzielić się z naszą publicznością czymś szczególnym. Pod koniec trudnego roku wszyscy szukamy ciepła i nadziei. Muzyka niesie je nieustannie, a ten duet ma właśnie taką dobrą, pełną nadziei aurę. Z radością prezentujemy naszą „Cichą noc” tuż przed tegorocznym Bożym Narodzeniem jako tę kolędę, która w magiczny sposób rozpięta jest między niebem a ziemią - mówi Kasia Wodecka-Stubbs.

Nagrania możecie posłuchać poniżej: