1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka
  4. YouTube

„Teen Kasia” od „cyberpunkowego” Quebonafide już na YouTube. Tym razem raper zainspirował się polską gwiazdą porno

quebonafide teen kasia teledysk

Dziś na YouTube trafił teledysk do najnowszego utworu Quebonafide pt. Teen Kasia. O czym opowiada nowy przebój jednego z najpopularniejszych polskich raperów?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Tytuł nowego utworu rapera nawiązuje do polskiej gwiazdy kina dla dorosłych, czyli Teen Kasi (jej prawdziwe imię i nazwisko to Basia Uściłko). Klimat samego utworu to sentymentalna podróż do starszych numerów Quebonafide, a teledysk towarzyszący piosence można od dziś obejrzeć w serwisie YouTube.

Aspekty wizualne i kontrast pomiędzy bohaterami klipu, to świadomy zabieg pokazujący genezę hybrydowego środowiska, z którego wywodzi się artysta. Środowiska, w którym jest miejsce dla wszystkich.

— czytamy w informacji prasowej.

Za utwór współodpowiada ceniony polski producent FORXST związany z wytwórnią Czeluść.

Ostatni album Quebonafide, czyli „Romantic Psycho”, był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Polsce w 2020 roku: singiel Bubbletea nagrany z Darią Zawiałow od lipca doczekał się ponad 20 mln odsłon na YouTube, a sam album otrzymał status potrójnej platyny.

quebonafide teen kasia
Fot. mat.pras.