REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. Seriale

Charlie Cox powróci jako Daredevil? Mokry sen fanów serialu Netfliksa może się spełnić

Tom Holland, Jamie Foxx, a także Andrew Garfield i Kirsten Dunst — obsada nowego „Spider-Mana” nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Najwięcej emocji budzi jednak postać Daredevila. Czy możliwe jest, że do tej roli powróci Charlie Cox?

daredevil charlie cox Spiderman 3
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Daredevil” Netfliksa z Charlie'em Coxem w roli tytułowej okazał się jednym z najcieplej przyjętych przez krytykę i widzów serialem superbohaterskim. Po tym, jak produkcję skasowano po trzech sezonach, fani rozpoczęli intensywną kampanię w Internecie pod hasłem #savedaredevil. Poniekąd akcja ta przyniosła efekt — o tym, że Charlie Cox miałby wcielić się w Daredevila w nowym „Spider-Manie” plotkuje się coraz częściej i więcej.

Charlie Cox ponownie jako Daredevil? Niewykluczone.

Kolejne doniesienia napływające na temat „Spider-Mana 3” dotyczą głównie obsady filmu. Właściwie jest już niemal pewne, że do Toma Hollanda i Jamie'ego Foxxa dołączą Andrew Garfield i Kirsten Dunst. Największe emocje wzbudza jednak wizja Charlie'ego Coxa jako Daredevila. Czy jest to w ogóle możliwe?

Jak donosi portal comicbook.com, istnieje prawdopodobieństwo, że aktora, który podbił serca widzów serialu Netfliksa jako Matt Murdock, dołączy do obsady „Spider-Mana 3”. Na oficjalne potwierdzenie tych doniesień trzeba jednak jeszcze chwilę poczekać.

REKLAMA

Wszystkie 3 sezony „Daredevila” obejrzycie na Netfliksie.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA