1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka
  4. YouTube

Harry Styles wypuścił nowy klip. Jest już teledysk do utworu „Golden”

harry styles golden teledysk klip youtube

Dziś Harry Styles pokazał teledysk do utworu Golden. Piosenka i klip promują najnowszy album brytyjskiego wokalisty pt. „Fine Line”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Kariera Harry'ego Stylesa zaczęła się od przygody z popularnym boysbandem One Direction. Ponad 10 lat po tym etapie kariery, brytyjski wokalista ma już na koncie dwie solowe płyty — „Harry Styles” z 2017 r. i krążek „Fine Line”, który ukazał się w 2019 roku. Dopiero dziś artysta opublikował teledysk do singla promującego album pt. Golden.

Od idola nastolatek do muzycznego objawienia

Harry Styles przez ostatnie lata całkowicie zerwał z łatką grzecznego chłopaka z boysbandu, wyrabiając sobie mocną pozycję showbusinessie. W 2016 r. zagrał w „Dunkierce” Christophera Nolana, a jego debiutancki album rozszedł się w ponadmilionowym nakładzie i był jednym z najlepiej sprzedających się krążków w 2017 roku.

Dużą popularnością cieszą się także single promujące album „Fine Line” — Lights Up, Adore You i wakacyjny przebój Watermelon Sugar. Czy Golden powtórzy ten sukces? Patrząc na teledysk, który w zaledwie 3 godziny od premiery zebrał prawie 2,5 mln wyświetleń na YouTube, jest to jak najbardziej prawdopodobne: