1. SPIDER'S WEB
 2. rozrywka
 3. Dzieje się
 4. Media

Już dziś Mamed Khalidov zawalczy o tytuł mistrza. Podpowiadamy, gdzie obejrzeć galę KSW 55

KSW 55 transmisja gdzie ogladac ipla

Już dzisiaj w Łodzi staną naprzeciwko siebie Mamed Khalidov i Scott Askham. Nie tylko z tego powodu gala KSW 55 zapowiada się nadzwyczaj emocjonująco. Podpowiadamy, gdzie ją oglądać. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

KSW wróciło na scenę sportów walk 11 lipca, po przerwie spowodowanej pandemią. To wtedy odbyła się gala KSW 53: Reborn. A już w kolejnym miesiącu mogliśmy obejrzeć starcie Mateusza Gamrota i Shamila Musaeva w ramach KSW 54 o pas mistrza wagi lekkiej federacji. Organizatorzy nie zawodzą i ponownie czeka nas wieczór pełen emocji.

Już dzisiaj w Łodzi zrobi się gorąco. Do walki staną bowiem Mamed Khalidov i Scott Askham. A stawka jest wysoka. Chodzi bowiem o pas mistrza w wadze średniej federacji KSW. Askham będzie po raz pierwszy bronił mistrzowskiego tytułu. Ale Khalidov z pewnością nie okaże się łatwym rywalem. W końcu sam kiedyś zdobył rzeczony pas.

Zanim jednak dojdzie do tego starcia, naprzeciwko siebie staną Michał Materla i Aleksandar Ilić. Podczas tej walki również z pewnością nie zabraknie emocji. A przecież to jeszcze nie wszystko. Karta walk prezentuje się nadzwyczaj interesująco.

Karta walk KSW 55

Walka wieczoru:

 • Scott Askham (19-4) vs Mamed Khalidov (34-7-2)

Pozostałe walki:

 • Michał Materla (28-7) vs Aleksandar Ilić (12-3)
 • Damian Janikowski (4-3) vs Andreas Gustafsson (6-0)
 • Tomasz Romanowski (12-7) vs Ion Surdu (10-2)
 • Damian Stasiak (11-7) vs Patryk Surdyn (5-0)
 • Krystian Kaszubowski (8-1) vs Jakub Kamieniarz (9-6)
 • Przemysław Mysiala (23-10) vs Stipe Bekavac (19-10)
 • Sylwia Juśkiewicz (9-5) vs Karolina Wójcik (6-2)

KSW 55 — gdzie oglądać?

Jeśli nie należycie do grona szczęśliwców, którzy wykupili bilet, aby obejrzeć walki na żywo w klubie Wytwórnia w Łodzi, to nic straconego. Jak zwykle gala będzie transmitowana w dostępie PPV (Pay-Per-View). Będzie można ją zobaczyć za pośrednictwem serwisu Ipla, po wykupieniu dostępu w cenie 40 zł. Start o godzinie 20:00.

Gala KSW 55 już dzisiaj (10.10.2020) o 20:00. Transmisję walk możecie obejrzeć w serwisie Ipla, wykupując dostęp za 40 zł.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.