1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy
  4. VOD

Niewinny Tom Holland kontra demoniczny Robert Pattinson. Netflix pokazał zwiastun nowego filmu

netflix diabel wcielony robert pattinson tom holland

W internecie można już obejrzeć pierwszy zwiastun „Diabła wcielonego”, czyli najnowszego filmu Netfliksa. W obsadzie znaleźli się m.in. Robert Pattinson, Tom Holland i Bill Skarsgard.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Diabeł wcielony" („The Devil All the Time”) to ekranizacja bestsellerowej powieści Donalda Raya Pollocka. Akcja filmu toczy się w Stanach Zjednoczonych i obejmuje okres między dwoma zbrojnymi konfliktami — II wojną światową i konfliktem wietnamskim.

Historia opowiada o młodym osieroconym chłopaku Arvinie Russellu (Tom Holland), który musi stawić czoło siłom zła — w tym demonicznemu kapłanowi Prestonowi Teagardinowi (Robert Pattinson), zdemoralizowanemu szeryfowi (Sebastian Stan) i bardzo podejrzanemu małżeństwu (Jason Clarke, Riley Keough).

Diabeł wcielony — zwiastun:

W thrillerze zagrali też Bill Skarsgard, Mia Wasikowska, Haley Bennett, Eliza Scanlen, Harry Melling i Pokey LaFarge. Reżyserem filmu jest Antonio Campos („Simon zabójca”, „Christine”).

Bardzo chciałem pracować z Antonio, ponieważ jego poprzednie filmy, które widziałem, są bardzo „surowe”

— mówi o roli w „The Devil All the Time” Tom Holland.

„Diabeł wcielony” trafi na Netfliksa 16 września.