REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. VOD
  4. TV
  5. Filmy

W tym filmie nie chodzi o finezję: ma być „rozpierducha” i koniec. „Godzilla II: Król potworów” już dziś na HBO GO

Od dziś na HBO GO obejrzymy film „Godzilla II: Król potworów”, w którym członkowie agencji Monarch muszą się zmierzyć z inwazją potworów o więcej niż ponadprzeciętnych gabarytach. Znajdzie się też coś dla fanów „Stranger Things”: w obsadzie filmu znalazła się bowiem Millie Bobby Brown, czyli serialowa Jedenastka.

godzilla 2 krol potworow hbo go
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Blockbuster z filmowego cyklu MonsterVerse powrócił w kolejnej odsłonie w 2019, a dziś debiutuje w bibliotece HBO GO. „Godzilla II: Król potworów” z Millie Bobby Brown („Stranger Things”), Verą Farmigą („Obecność”) i Kyle'em Chandlerem („Wieczór gier”) w obsadzie daje dokładnie to, czego oczekują widzowie od tego typu filmów: dobrą zabawę.

Król może być tylko jeden

I choć „Godzilla 2” nie jest kinem najwyższych lotów (o czym pisaliśmy m.in. tutaj), fani serii o gigantycznym potworze, zwłaszcza ci liczący na lekką rozrywkę i mrugnięcia okiem w nawiązaniu do poprzednich części, będą zadowoleni. Tym razem królująca w świecie monstrów Godzilla powraca, aby zmierzyć się ze swoimi największymi wrogami: Mothrą, Rodanem i trójgłowym Królem Ghidorahem.

A więc wojna

Twórcy, którzy najwyraźniej wzięli uwagi widzów do serca, tym razem postawili raczej na efektowne walki olbrzymich potworów, niż rozbudowaną fabułę i zniuansowany scenariusz. W „Godzilli II: Królu potworów” dochodzi do kilku poważnych starć gigantów, w których to potyczkach stawką jest objęcie władzy nad całym uniwersum. Z drugiej strony, na szali zostanie położone ludzie życie. Ale kto by się nim przejmował..."

Może i finezji w tym nie za wiele, ale jak to określił jeden z sympatyków filmów o Godzilli, „ma być rozpierducha i była”:

REKLAMA

Film „Godzilla II: Król potworów” od dziś obejrzysz w serwisie HBO GO, a o 20:10 w HBO.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA