1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry
  4. Seriale
  5. VOD

„Cyberpunk: Edgerunners” w wersji anime dla Netfliksa. Premiera za dwa lata

cyberpunk edgerunners anime netflix cd projekt red

Firma CD Projekt Red ogłosiła dziś, że we współpracy z Netfliksem i japońskim studiem Trigger powstanie seria anime osadzona w tym samym uniwersum, co „Cyberpunk 2077”. Premierę zaplanowano na 2022 rok.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

To się nazywa news — studio CD Projekt Red ogłosiło dziś, że powstanie cykl anime osadzony w uniwersum „Cyberpunka 2077”. Nad serią będzie pracować polska firma i cenione japońskie Studio Trigger, a produkcję pokaże Netflix:

Z przyjemnością ogłaszamy, że wraz z cenioną japońską firmą animacyjną Studio Trigger i jednym z największych serwisów streamingowych na świecie Netflix, pracujemy nad oryginalną serią anime, osadzoną w tym samym uniwersum, co „Cyberpunk 2077”.

— poinformowała dziś firma CD Projekt Red.

„Cyberpunk: Edgerunners”, bo tak będzie się nazywać serial, skoncentruje się na losach żyjącego na ulicy dzieciaka, który usiłuje przetrwać w świecie, w którym panuje obsesja na punkcie nowych technologii i modyfikacji ciała. Chcąc ocalić życie, bohater stanie się wyjętym spod prawa wyrzutkiem — czyli tytułowym „edgerunnerem”.

Seria będzie składać się z 1o odcinków, a jej premierę zaplanowano na 2022 rok. Wcześniej, bo już w listopadzie tego roku, czeka nas premiera gry „Cyberpunk 2077”.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.