1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. VOD

Michał Materla powalczy dziś na gali EFM3. Gdzie obejrzeć? Mamy dwa serwisy VOD PPV do wyboru

michał materla jak oglądać mma walka pojedynek ppv vod

Już dzisiaj wieczorem odbędzie się walka, w której weźmie udział Michał Materla. Sprawdzamy, jak oglądać jego pojedynek MMA online w modelu PPV.

Michał Materla, były mistrz KSW, zmierzy się dziś wieczorem, tj. 20 czerwca 2020 r. w pojedynku z Wilhelmem Ottem z Austrii. Panowie podczas trzeciej gali MMA o nazwie European Fight Masters, która rozpocznie się o godz. 20:00, będą rywalizowali o pas wagi średniej.

Polski zawodnik MMA, który będzie jedną z dwóch gwiazd dzisiejszego wieczoru, urodził się w 1984 r. i był bardzo długo związany z KSW. Teraz po raz pierwszy od 11 lat wystąpi poza tą organizacją.

Michał Materla kontra Wilhelm Ott — gdzie oglądać?

Walka będzie transmitowana przez internet w modelu PPV (pay-per-view, opłata za wyświetlenie), czyli widzowie będą musieli zapłacić za możliwość oglądania transmisji. Prawa do niej mają dwie firmy, więc klienci mają wybór, na której z platform obejrzeć walkę.

WP Pilot to aplikacja pozwalająca na oglądadanie przez internet kanałów cyfrowej telewizji naziemnej bez konieczności posiadania dekodera, ale można w jej ramach uzyskać za opłatą dostęp do dodatkowych transmisji właśnie takich, jak walki MMA we wspomnianym modelu PPV.

Cena za dostęp do transmisji wynosi 24,99 zł. Walkę, jaką stoczą Michał Materla z KSW oraz jego austriacki rywal Wilhelm Ott będzie można oglądać na komputerze, ale dostępna będzie też w ramach aplikacji mobilnych na smartfony i tablety z systemami Android oraz iOS.

Aby obejrzeć walkę na telewizorze, trzeba mieć zaś telewizor bądź przystawkę do niego ze wsparciem systemów TizenOS lub Android TV. Inna opcja to użycie technologii Google Cast i AirPlay, które pozwalają wysyłać obraz na duży ekran z odpowiednio urządzeń z Androidem i sprzętów mobilnych Apple’a.

W przypadku strony Playlive.net, aby oglądać pojedynek Materla-Ott, należy uiścić opłatę w wysokości 24,99 zł. W jej ramach będzie można oglądać walkę przez 24 godziny po jej zakończeniu.

Osoby, które chciałyby nadrobić spotkanie później, mogą wykupić pakiet Premium za 27,99 zł. Playlive.net przyjmuje płatności za pośrednictwem BLIK-a, karty płatniczej, przelewu internetowego oraz systemów Google Pay i Apple Pay.

Gala EFM 3 — pozostałe walki

Oprócz pojedynku, jaki stoczą ze sobą Michał Materia i Wilhelm Ott podczas gali EFM 3, rozegrane zostaną jeszcze inne walki. Jak podaje portal mma.pl, karta główna tym razem prezentuje się następująco:

  • 84 kg: Michał Materla (27-7) vs. Wilhelm Ott (19-17-1) – walka o pas wagi średniej;
  • 77 kg: Mateusz Piskorz (14-6) vs. Marcel Grabiński (19-5) – walka o pas wagi półśredniej;
  • 93 kg: Maciej Różański (10-3) vs. Will Fleury (7-2) – walka o pas wagi półciężkiej;
  • 66 kg: Michał Domin (2-0) vs. Nikolay Grozdev (2-0) – walka o pas wagi piórkowej;
  • 98 kg: Wojciech Janusz (8-5) vs. Piotr Kalenik (8-4).

Do tego dochodzi karta wstępna:

  • 70 kg: Krzysztof Dobrzyński (5-4) vs. Mateusz Makarowski (4-3);
  • 77 kg: Damian Ostęp (2-2) vs. Hojat Khajevand (1-2);
  • 73 kg: Krzysztof Friedel (0-0) vs. Paul Saier (0-0).

*Zdjęcie główne: facebook.com/michalmaterla