REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Joanna Kulig śpiewa dla Netfliksa w klipie z serialu „The Eddy” od Damiena Chazelle'a

Netflix udostępnił w sieci wideo z nadchodzącego „The Eddy”. W krótkim filmiku z serialu Damiena Chazelle’a możemy zobaczyć i posłuchać Joannę Kulig, która śpiewa Kiss me in the morning.

joanna-kulig-the-eddy
REKLAMA
REKLAMA

Joanna Kulig pokazała już jak pięknie potrafi śpiewać w „Zimnej wojnie”. Widzowie filmu nucili Dwa serduszka jeszcze długo po seansie. Czy z Kiss me in the morning będzie podobnie? Możecie się o tym przekonać już teraz, bo Netflix udostępnił wideo, w którym polska aktorka wykonuje ten właśnie utwór.

Z okazji międzynarodowego dnia jazzu, Netflix podzielił się w internecie fragmentem swojej nadchodzącej i bardzo jazzowej produkcji. „The Eddy” pojawi się na platformie już za nieco ponad tydzień. W ramach podgrzewania atmosfery przed zbliżającą się wielkimi krokami premierą serialu z polską aktorką w jednej z ról, na YouTube pojawił się filmik z rozśpiewaną Joanną Kulig.

Wspomniany na początku tekstu film Pawła Pawlikowskiego otworzył Joannie Kulig drzwi do kariery w USA.

Aktorka wystąpiła już w serialu „Hanna” gdzie nie miała zbyt wielu okazji do wykazania się swoim talentem. Z „The Eddy” powinno być już zupełnie inaczej. Kulig wciela się w piosenkarkę trwającą w niekoniecznie łatwym związku. Menadżerem jej kapeli jest główny bohater produkcji Elliot, który dodatkowo prowadzi podupadający, tytułowy klub. W miarę rozwoju akcji, za sprawą odkrywanych stopniowo tajemnic swojego współpracownika, przyjdzie mu stawić czoła demonom przeszłości.

REKLAMA

Twórcą serialu jest Damien Chazelle, który do zbiorowej świadomości kinomanów wdarł się hitem w 2014 roku za sprawą „Whiplasha”. Swój reżyserski kunszt udowodnił potem ponownie przy okazji „La la land”. Premiera jego produkcji zrealizowanej pod szyldem Netfliksa z pewnością będzie więc warta uwagi.

Premiera „The Eddy” 8 maja 2020 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA