1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Nie śpij, oglądaj „Wiedźmina” z twórczyniami serialu. #QuarantineWatchParty już dziś w nocy

Wiedźmin watch party

Netflix przygotował dla fanów „Wiedźmina” wyjątkowe wydarzenie. W nocy z piątku na sobotę możecie obejrzeć 6. odcinek serialu i podyskutować z twórczyniami produkcji. Będzie to też idealna okazja do wymienienia się opiniami z milionami innych miłośników Geralta z Rivii.

Netflix nie pozwoli wam zapomnieć o „Wiedźminie”. Dla wszystkich fanów serialu platforma przygotowała niespodziankę. Już tej nocy, z piątku na sobotę, możecie wziąć udział w dyskusji z twórczyniami serialu w mediach społecznościowych.

Wszystko co musicie zrobić to o 2:00 w nocy włączyć Netfliksa i odpalić 6. odcinek „Wiedźmina” zatytułowany „Gnijące istoty”. Wtedy też rozpocznie się dyskusja na Twitterze i Instagramie. Możecie wziąć w niej udział lub biernie ją śledzić za pomocą #QuarantineWatchParty.

Załóżcie ulubioną piżamę i przygotujcie pytania do showrunnerki „Wiedźmina”.

Co jednak najważniejsze, korzystając z tego hashtaga będziecie mogli zadać nurtujące was pytania twórczyniom serialu. W dyskusji uczestniczyć będą: Lauren S. Hissrich, Charlotte Brändström i Tera Vale Ragan.

1. sezon „Wiedźmina” był jednym z największych hitów platformy, nie tylko w zeszłym roku, ale w ogóle.

Po 4 tygodniach od premiery odtworzono go w 76 mln gospodarstw domowych na świecie. Spodziewano się sukcesu, ale z pewnością nie takiego. Jeszcze przed premierą zapowiedziano, że powstanie 2. odsłona produkcji. Zdjęcia ruszyły w lutym i zostały przerwane z powodu zagrożenia koronawirusem.

Watch party „Wiedźmina” o 2:00 w nocy na Twitterze i Instagramie pod #QuarantineWatchParty.