REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Wytwórnia Paramount podała daty premier filmów „Top Gun: Maverick” i „Ciche miejsce 2”

Z powodu koronawirusa producenci przesuwają terminy kolejnych premier. Do długiej listy tytułów, które zaraził COVID-19 dołączają kolejne. „Top Gun: Maverick”, „SpongeBob: Na ratunek” i „Ciche miejsce 2” zobaczymy o wiele później, niż zakładano.

Top Gun Maverick data premiery
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Koronawirus mocno utrudnia życie kinomanom spragnionych filmowych emocji. Co chwilę pojawiają się nowe informacje o wstrzymywaniu zdjęć do wyczekiwanych produkcji albo o zmianie daty ich premier. Lawinę takich newsów zapoczątkowało przeniesienie terminu wejścia na wielkie ekrany „Nie czas umierać” z kwietnia na listopad. Ostatnio natomiast Sony podało, że ich nadchodzących hitów również nie zobaczymy wtedy, kiedy pierwotnie zakładano. Dzisiaj okazało się, że w ślady wspomnianej wytwórni poszło Paramount.

Jak podaje Deadline, Paramount ze względu na epidemię koronawirusa zdecydowało się przesunąć premiery trzech swoich filmów.

Tom Cruise nie będzie latał 24 czerwca, a jego samolotowe akrobacje w „Top Gun: Maverick” zobaczymy na ekranie nie wcześniej niż 23 grudnia. Czekają więc nas jedne z tych smutnych wakacji bez blockbustera z gwiazdorem w roli głównej.

Nie odwiedzimy też podwodnego świata znanej na całym świecie gąbki, bo „SpongeBob Film: Na ratunek” zamiast 22 maja, na ekrany amerykańskich kin wpłynie dopiero 31 lipca.

Są jednak również względnie dobre wiadomości. Nową datę premiery otrzymało bowiem także „Ciche miejsce 2”. Sequel horrorowego hitu miał wejść na ekrany kin 20 marca. Paramount postanowił jednak zmienić tę datę, ale nie ogłoszono jej od razu. Film od kilku tygodni był w próżni. Dzisiaj okazało się, że będzie można go zobaczyć 4 września.

REKLAMA

Pełna lista ogłoszonych dzisiaj dat premier filmów Paramountu:

Top Gun: Maverick – 23 grudnia 2020 roku
SpongeBob: Na ratunek – 31 lipca 2020 roku
Ciche miejsce 2 – 4 września 2020 roku

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA