REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Finalny zwiastun i data premiery „Ghost in the Shell: SAC_2045” od Netfliksa. Fani zażenowani

Netflix pokazał finalny zwiastun serialu „Ghost in the Shell: SAC_2045” i podał datę jego premiery. Tak jak poprzednie zajawki produkcji i ta spotkała się z – delikatnie mówiąc – chłodnym przyjęciem fanów.

Ghost in the Shell Netflix trailer
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Zgodnie z opisem wideo akcja „Ghost in the Shell: SAC_2045” osadzona została w 2045 roku. Elitarna Sekcja 9 znowu będzie walczyć z cyberprzestępczością. I chociaż samo „Ghost in the Shell” i jej pierwsze ekranizacje są kultowe, tak fani mangi od dłuższego czasu nie mają szczęścia do udanych adaptacji. Rozczarowała ich chociażby kinowa wersja ze Scarlett Johansson w roli głównej, a i tym razem nie spodziewają się rewelacji.

Pod opublikowanym trailerem anime pojawiło się już mnóstwo komentarzy.

Wśród nich dominują negatywne opinie. Internauci zarzucają brak klimatu oryginału i słabą jakość strony wizualnej. Trudno odmówić im racji. Przekonajcie się zresztą sami:

Za reżyserię produkcji odpowiadają Kenji Kamiyama oraz Shinji Aramaki, zaś projekty postaci stworzył Ilya Kuvshinov. I chociaż nie wydaje się, żeby ktoś z ekscytacją czekał na premierę serialu, ta zbliża się wielkimi krokami.

REKLAMA

W opisie powyższego wideo Netflix poinformował, że premiera odbędzie się już za miesiąc.

Premiera „Ghost in the Shell: SAC_2045” już 23 kwietnia 2020 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA