REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Dzieje się

Wojciech Mann odchodzi z radiowej Trójki po 55 latach pracy

Cisza w eterze. Wojciech Mann po ponad pięciu dekadach postanowił opuścić ekipę Programu Trzeciego Polskiego Radia. Nie poprowadzi już swoich audycji. To smutna wiadomość dla jego fanów.

Wojciech Mann odchodzi z Trójki. Dziennikarz podjął decyzję
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Słuchacze Trójki przyzwyczaili się już do głosu Wojciecha Manna. W czasie swojej współpracy ze stacją prowadził wiele audycji. Ostatnio były to chociażby: „Zapraszamy do Trójki”, „Manniak po ciemku”, „Piosenki bez granic” czy wtorkowe edycje „W tonacji Trójki”. Kiedy ostatnio żegnał się ze słuchaczami, nikt nie spodziewał się, że będzie to ostatni raz. A jednak. Dziennikarz zdecydował się zakończyć wieloletnią współpracę z radiem.

Wojciech Mann pracował w Trójce przez 55 lat.

Zdecydował się odejść z pracy. Jak sam powiedział Gazecie Wyborczej:

Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie.

Ewidentnie ma to związek ze zwolnieniem ze stacji Anny Gacek, z którą Wojciech Mann przez dekadę współprowadził „W tonacji Trójki”. Wczoraj w sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie dziennikarskiego duetu:

REKLAMA

Zgodnie z tym, co słyszymy, Wojciech Mann zdecydował się nie prowadzić audycji, aż „ktoś położy kres destrukcji Polskiego Radia”. Dzisiaj już wiemy, że Manna nie usłyszymy więcej w radiowej Trójce.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA