REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Święto kina już dziś w nocy. Gdzie obejrzeć tegoroczną galę rozdania Oscarów?

Kto zgarnie najwięcej nagród? Czy „Joker” zdominuje galę? Czy „Boże Ciało” dołączy do „Idy”? Już dziś w nocy dostaniemy odpowiedź na te pytania. Gdzie obejrzeć Oscary 2020?

gdzie obejrzec oscary 2020
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Najważniejsze wydarzenie w świecie kina i chyba najbardziej wystawnie celebrowane nagrody na świecie. Choć Oscary w zasadzie co roku budzą kontrowersje – czasem związane z nominacjami, a czasem z samą galą – nie da się ukryć, że już sama nominacja jest dla filmu ogromnym wyróżnieniem. Nie ma się co dziwić więc, że gdy tylko ogłoszono, że „Boże Ciało” będzie walczyło o statuetkę, Polskę i Polaków ogarnęła euforia.

O której zaczyna się rozdanie Nagród Akademii Filmowej?

Z uwagi na różne strefy czasowe, galę Oscarów będą mogli obejrzeć ci, którzy wytrzymają do późna. Samo sedno, a więc rozdanie nagród, zacznie się dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek, a konkretnie o 2:00 w nocy 10 lutego. Wydarzenie planowo ma trwać do 5:00 nad ranem.

Gdzie obejrzeć transmisję z gali Oscarów 2020?

oscary 2020 gdzie obejrzeć class="wp-image-373476"

Transmisja gali odbędzie się w telewizji Canal+ o godzinie 2:00. Wcześniej, 30 minut po północy, wyemitowana zostanie relacja z czerwonego dywanu. Oscarowe studio mają poprowadzić Karolina Korwin-Piotrowska i Błażej Hrapkowicz.

Niestety, w tym roku nie będzie można na terenie Polski obejrzeć gali rozdania Oscarów na oficjalnej stronie wydarzenia. Fanom gali nie pozostaje nic innego, jak wykupić dostęp do Canal+. A jeśli ten dostęp już macie, ale ze zrozumiałych względów nie planujecie zarywać nocy, to tego samego dnia – 10 lutego – o 22:30 wspomniana stacja wyemituje skrót gali.

REKLAMA

Oczywiście informację o tym, kto zgarnął statuetkę oraz komentarze na gorąco po zakończeniu oscarowej gali będziecie mogli przeczytać u nas, w serwisie Rozrywka.Blog. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie pod tym adresem.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA