1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. VOD

Nie założyłeś jeszcze konta na Netfliksie? Teraz jest dobry moment! Serwis testuje promocję – dostajesz lepszy plan w niższej cenie

Netflix - aplikacja na telefon
108 interakcji
dołącz do dyskusji

Najpopularniejsza platforma streamingowa Netflix wciąż szuka świeżych sposobów, aby przyciągnąć nowych użytkowników. Niedawno pisaliśmy, że serwis przywrócił darmowy miesiąc próbny w nowej odsłonie. Teraz testuje darmowe ulepszenie planu abonamentowego.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Platforma Netflix działa na zasadzie odnawialnego co miesiąc abonamentu. Dostępne są trzy wersje pakietu: Podstawowy, Standard i Premium.

Wersja podstawowa umożliwia oglądanie produkcji platformy na jednym urządzeniu w standardowej jakości wideo. Wersja Standard to już możliwość oglądania produkcji na 2 ekranach równocześnie, w jakości High Definition. Wersja Premium to już 4 ekrany równocześnie oraz jakość Ultra HD, w tym 4K, gdy jest ona dostępna w materiałach wideo. Wszystkie pakiety umożliwiają korzystanie z serwisu w trybie offline.

Netflix - aplikacja i komputer

Teraz Netflix oferuje wybranym klientom na próbę lepszy, czyli wyższy, pakiet abonamentowy w cenie tańszego.

W praktyce oznacza to, że abonenci pakietu Podstawowego uzyskują pakiet Standard na 30 dni w cenie 34 zł, a użytkownicy wersji Standard pakiet Premium z Ultra HD i 4 ekranami w cenie 43 zł miesięcznie (regularna cena pakietu to 52 zł).

Tym samym platforma zachęca do dzielenia się radością z oglądania różnorodnych produkcji z najbliższymi.  

Netflix - nowa promocja

Najnowsza promocja przypomina działania serwisów muzycznych, w tym popularnego Spotify, które wielokrotnie oferowały nowym abonentom promocję na usługę Premium w niezwykle niskiej cenie (np. trzy miesiące za 1 grosz).

Nowa funkcja jest obecnie testowana. Warto więc sprawdzić, czy znaleźliśmy się w grupie szczęśliwców. Być może zostanie ona zaimplementowana na dłużej, tak jak inne testowe rozwiązania platformy.