REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Netflix
  4. VOD

W końcu piątek! I nowe tytuły na Netflix Polska. Sprawdźcie, co obejrzeć w ten weekend

Netflix jak zwykle dba, abyśmy nie nudzili się w weekend. Na platformie pojawiło się dziś 5 interesujących nowości. Wśród nich 3. sezon opowieści o pewnej niesfornej czarownicy i finał losów mieszkańców jednego rancza w Kolorado. Szykujcie koc, ciepły napój i siadajcie do oglądania.

Piątkowe premiery na Netflix. 3 sezon Chilling Adventures of Sabrina i inne
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Piątkowe nowości na Netfliksie

W tym wydaniu główna bohaterka nie jest nieco nieogarniętą życiowo nastolatką z magicznymi mocami, znaną z serialu komediowego. Jako półwiedźma z feministycznym zacięciem walczy o swoje prawa w świecie czczących szatana wiedźm i czarnoksiężników. Jak już wiemy chociażby z promującego tę odsłonę serialu klipu, schodzi ona wprost do piekła, aby uratować swojego ukochanego. Uwaga! Jest mrocznie.

The Ranch: sezon 4 część 2

The Ranch” zdobyło uznanie widzów i krytyków. Jest to opowieść o tym, jak niespełniony futbolista wraca do domu i próbuje odnaleźć się na tytułowym ranczu, które należy do jego ojca. 4. sezon jest niestety ostatnim. Jego 1. część trafiła na platformę we wrześniu 2019 roku. 2. również składającą się z 10 odcinków od dzisiaj również możecie oglądać na Netflix. Dzięki niej poznacie finał losów Colta Bennetta. Jego starcia z ojcem zawsze bawią. Tym bardziej, że nestora rodu Bennetów gra Sam Elliot.

Nie zdołasz się ukryć: sezon 1

Ta meksykańska produkcja to thriller pełną gębą. Podczas seansu spotkacie tu wiele interesujących bohaterów. Jest policjant, który został zawodowym mordercą. Jest fotograf z obsesją na punkcie śmierci. Jest nawet polityk z niezbyt pożądanymi relacjami. Fabuła skupia się jednak na pielęgniarce, która z córką ucieka przed przeszłością męża. Z Meksyku udają się do Hiszpanii. Madryt nie będzie jednak dla nich dobrym azylem.

REKLAMA

Wszystkie piątkowe nowości na Netfliksie – 24.01.2020 roku:

  • Chilling Adventures of Sabrina: sezon 3
  • The Ranch: sezon 4 część 2
  • Nie zdołasz się ukryć: sezon 1
  • Rozkwit imperiów: Osmanowie: sezon 1
  • A Sun (film)
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA